Ekonomi

Garanti BBVA Bankası emekliye 30.000 TL ödeme yapıyor! Bankadan hemen sonuç verilecek ve onaylanacak

Garanti Bankası, emekli maaşını kendi bankasından alan vatandaşlara 30000 TL ödeme yaparken, ilk defa maaşını Garanti Bankasına taşıyan vatandaşlara daha yüksek limitlerde kredi vereceğini açıkladı. Garanti Bankası internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, 30000 TL’ye kadar ödeme almak isteyen vatandaşlara 3 ay ertelemeli olarak kredi imkanı sağlanacağı duyuruldu.

Garanti Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşların kredi imkanından faydalanabilmeleri için kredi ödemeleri aynı gün içinde yapılmaktadır.

Garanti Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar başvurularını, mobil uygulama üzerinden de 7 gün 24 saat yapabilmektedirler. Emekli maaşınızı garanti bankasına taşımak istiyorsanız size en yakın banka şubesine giderek destek alabilir veya e devlet sistemi üzerinden maaşınızda bloka yoksa kredi başvurusu yapmadan önce Garanti Bankasına maaş, taşıma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Garanti Bankası Maaş taşıma işlemlerini yapacak olan vatandaşlara 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli kredi imkanı sağlamaya devam etmektedir.

Garanti Bankası, güncel kredi faiz oranlarını öğrenmek istiyorsanız, banka şubelerine gitmeden işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz internet sitesi üzerinden kredi işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz.