Garanti BBVA Bankası Duyurdu! İsteyenler Artık Hemen Hesabına Para Atabilecek! En Düşük Limit Belirlendi. Son dakika kampanyası ile birlikte hızlı bir şekilde işlem yapabileceksiniz. İşte detaylar...

Garanti BBVA Bankası Duyurdu! İsteyenler Artık Hemen Hesabına Para Atabilecek! En Düşük Limit Belirlendi. Garanti Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar başvurularını hızlı bir şekilde gerçekleştirerek, hemen hesaplarına yatırabilecek. Garanti Bankası, son yapmış olduğu kampanya ile birlikte en düşük limitli 3000 TL en yüksek limitte 30000 TL kredi limitlerinde bankalar gelir belgesiz olarak işlem yapacağını açıkladı. 

30000 TL'ye kadar kullanacağınız ihtiyaç kredilerinde banka 36 ay vadeli olarak sizlere ödeme Tablosu hazırlarken, ilk kredi taksit ödemesini 90 gün 45 gün, ertelemeli olarak yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin banka kredi puanı 1100 ve üzerinde olması durumunda, Garanti Bankası üzerinden hızlı bir şekilde işlemlerini gerçekleştirebilecektir. 

1100 ve üzerinde kredi puanı olan vatandaşların sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda en az son işyerinde 90 gündür yani 3 aydır çalışıyor olması gerekiyor. Emekli olan vatandaşlar ise emekli maaşları üzerinden kredi başvurularını bu banka üzerinden yapabiliyor. Emekli maaşınızı Garanti Bankası üzerinden almıyorsanız maaş, taşıma işlemleri sonrasında hızlı bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

Garanti Bankası Başvurusu Nasıl yapılır?

garanti-bbva-bankasi-duyurdu-isteyenler-artik-hemen-hesabina-para-atabilecek-en-dusuk-limit-bel

Gözden kaçırmayın

Vakıfbank bankasından haber var! 7000 TL ödeme verilecek! Başvuru bayramdan sonra da devam edilecek Vakıfbank bankasından haber var! 7000 TL ödeme verilecek! Başvuru bayramdan sonra da devam edilecek

Garanti Bankası üzerinden düşük faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi başvurusunda, yapılacak olan vatandaşlar, 36 ay vadeye kadar 30.000 TL kredi başvurusunu banka, resmi internet sitesi üzerinden yapabiliyor. Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğunuz kredi başvurusu sonrasında sizlere hızlı bir şekilde sonuç verilmektedir. Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız, hızlı bir şekilde kredinizi hesabınıza yatırmak için banka müşterisi olmalısınız ve mobil uygulama kullanmanız gerekmektedir. 

Garanti Bankası, mobil uygulaması üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, onay alırsanız, hızlı bir şekilde hesabınıza bu parayı yatırabilir haftasonu olsa bile kredinizi istediğiniz zaman kullanarak acil ihtiyacınızı giderebilirsiniz.