Garanti BBVA Bankamatik Kartına 120.000 TL'ye Kadar Ödeme Yapacak! Başvuru Yapan Alacak. Son dakika haber geldi. İşte detaylar...

Garanti BBVA Bankamatik Kartına 120.000 TL'ye Kadar Ödeme Yapacak! Başvuru Yapan Alacak. Son dakika haber geldi. Garanti Bankası üzerinden 120000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, 24 ay vadeli gelir belgesiz olarak nakit kredi kullanabilecek. Garanti Bankası üzerinden, bankamatik kartı olan vatandaşlar, 120 bin TL'ye kadar kullanacakları bu kredileriyle birlikte hızlı birşekilde sonuç alabilecektir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda banka üzerinden işlem yapacak olan vatandaşlar, 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenebilecektir.

Garanti Bankası, 120000 TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır: Başvuru Şartları Nelerdir? 

Garanti Bankası üzerinden nakit kredi kullanacak olan vatandaşların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, 18 yaşından büyük olması ve banka kredi puanı 1100 üzerinde olması gerekiyor. Nakit ihtiyacı olan kişiler bu kredi şartlarına uygun olması durumunda, ayrıca düzenli olarak bir gelir belgesi olması gerekmektedir. 

garanti-bankasi-3-000-tl-kredi-kampanyasi-rekor-kirdi-hemen-onay-veriliyor

Sigortalı olarak çalışan vatandaşların son işyerlerinde 3 aydır sigorta primleri yatıyorsa banka üzerinden kredi onay alabiliyor. Emekli olan vatandaşların emekli maaşları bu banka üzerinde değilse, emekli maaşını taşıma işlemleri sonrasında kredi kullanacağını söyleyebiliriz. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Garanti Bankası, sizlere hızlı bir şekilde kredi sonucunu verecek, onaylanan tutarın ne kadar olduğunu hemen söyleyecektir. 

Banka kredi politikalarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, Garanti Bankası üzerinden başvuru yapacak olan kişiler en yakın banka şubesine giderek kendi kimlikli, paraları üzerinden başvurularını gerçekleştirebilir, kredi sonucunu hemen öğrenebilir, onaylanan tutarı, kendi banka hesabına yatırabilir. 

Gözden kaçırmayın

PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak! PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak!

Garanti Bankası şubeleri haricinde kredi başvurusu yapacak olan vatandaşlar, banka internet sitesi üzerinden kredi başvuru formunu doldurarak işlem yapabilir veya müşteri hizmetleri numarasını arayarak da garanti Bankası üzerinden kredi alıp alamayacağını öğrenebilir. 50000 TL'ye kadar verilen kredilerde banka 36 ay vadeli kredi imkanı sunarken, 50000 TL üzerindeki kredilerde 24 ay vadeli kredi imkanı sunmaktadır.