Garanti BBVA bankamatik kartı olan kişilere 12.000 TL ve 13.000 TL ödeme yapacağını açıkladı! Nakit sıkıntısı bitiyor. Bankadan son dakika resmi açıklama geldi. İşte detaylar...

Garanti BBVA bankamatik kartı olan kişilere 12.000 TL ve 13.000 TL ödeme yapacağını açıkladı! Nakit sıkıntısı bitiyor. Bankadan son dakika resmi açıklama geldi. Garanti Bankası üzerinden yapılan internet sitesi duyurusunda, artık nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için gelir belgesiz 2 adet kredi paketi duyuruldu. Sigortalı olarak çalışan vatandaşlara 12000 TL'ye kadar nakit imkanı gelir belgesiz olarak verilirken, emekli olan vatandaşları ise 13 bin TL'ye kadar ödeme gelir belgesiz olarak yapılacak. 12 bin TL ve 13000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, 36 ay vadeye kadar kredi ödeme tablosu oluşturabilecektir.

Garanti Bankası üzerinden başvuru nasıl yapılır?

garanti-bbva-bankamatik-karti-olan-kisilere-12000-tl-ve-13000-tl-odeme-yapacagini-acikladi-naki

Garanti Bankası üzerinden, bankamatik kartı kullanan vatandaşlar, internet sitesi üzerinden yapacakları ihtiyaç kredisi başvurusunda eğer banka internet bankacılığı uygulaması kullanıyorlar sen 5 dakika içerisinde kredi sonucunu alabilecektir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Garanti Bankası, sizlere 5 dakika içerisinde internet sitesi üzerinden işlem yaparak, kredi, onaya sunacaktır. Garanti Bankası üzerinden hesabı olan vatandaşlar ise bankanın internet bankacılığını kullanarak işlem yapabilir. Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişiler internet bankacılığı uygulamaları üzerinden hızlı bir şekilde sonuç alabilir. 

Gözden kaçırmayın

Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı! Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı!

Garanti Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, kredi kullanacak olan kişiler başvurularını hızlı bir şekilde yapabileceklerdir. Emekli olan kişilere 13.000 TL ödeme, sigortalı olarak çalışan kişilerde 12.000 TL ödeme alacaklardır. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda kredinizi hemen alabileceksiniz.