Son dakika kredi alacak kişilere uygun faizlerle kredi imkanı Garanti Bankası üzerinden geldi. Acil para ihtiyacı olan herkes bu banka üzerinden kimlikle başvuru yaparak kredi onayı alabilecek. Banka resmi internet sitesinden açıklama yayınladı...

Garanti Bankası Fırsat Yarattı! 

Garanti Bankası ülkemizde uzun yıllardır hizmet veren bir banka. Özellikle BBVA ile birlişerek daha güçlü oldular. Garanti Bankası üzerinden 100.000 TL'ye kadar nakit kredi kullanacak olan kişilere bankalardan son dakika açıklaması geldi. 36 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli olarak verilecek bu kredi kampanyasında 100.000 TL kullanmak isteyenler kimlikleri ile birlikte başvuru yapabilecekler.

Kimlikle kredi kullanacak olan kişilere banka emekli olması durumunda maaş taşıma işlemleri yapacak. Eğer emekli maaşınızı buradan almıyorsanız maaş taşıma işlemleri sonrasında Garanti BBVA Bankası üzerinden kredi notu düşük olsa da kredi onayı alacaksınız. Emekli maaşınızı taşıdıktan sonra sadece kredi değil diğer tüm kredi ürünlerinden de faydalanacaksınız. İhtiyaç kredisi alacak olan kişiler kredi kullanmak için bu bankadan kredi başvurusu yapacaksa başvuru için şubelere gidebilir.

Sigortalı olarak çalışan kişiler ise bankadan kredi almak için 3 aylık sigorta geçmişi olması gerekmektedir. Sigorta geçmişi olmayan kişiler maalesef onay alamazlar... Kredi başvurusu yapacak olan kişiler sigortalı olarak çalışıyorsa ayrıca kredi notu 1100 ve üzerinde olması gerekiyor.

garanti-bankasina-gelen-rahat-edecek-kimlikle-basvuru-alan-banka-100000-tl-veriyor1

Başvurular Banka Şubeleri ATM ve Online 

Garanti Bankası üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız size en yakın banka şubesine giderek 100.000 TL için başvuru yapabilirsiniz. 100.000 TL için kredi başvurusu ayrıca bankanın internet sitesi üzerinden de yapılıyor. İnternet sitesine giriş yaparak buradan ihtiyaç kredisi başvurusu yaparsanız banka 5 dakika içinde sizlere kredi sonucunu verecektir. Başvuru yapacak olan kişiler banka şubeleri haricinde mobil uygulama üzerinden de istediği zaman kredi başvurusu yapabilirler. 

Garanti BBVA bankası hesabı olan kişiler banka şubelerine gidecek zamanı yoksa Garanti BBVA şubelerindeki müşteri temsilcisinden aldıkları internet bankacılığı şifresi ile birlikte bankanın mobil uygulamasından hem düşük faizli hem de masrafsız gelir belgesiz ihtiyaç kredisi olarak 100.000 TL nakit kullanabilirler.