Ekonomi

Garanti Bankası, Ziraat Bankası Akbank ve Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi alacak olan kişilere müjdeli haber verildi

Garanti Bankası, Ziraat Bankası Akbank ve Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi alacak olan kişilere müjdeli haber verildi. Bankalar üzerinden sizlerde ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, işlemlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız, kredi başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşların banka kredi politikalarına uygun olmaları durumunda hemen aynı gün içinde kredi ödemeleri alabileceği bir kredi paketi hazırlandı.

Garanti Bankası, Ziraat Bankası Akbank ve Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanarak başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlar için başlatılacak olan bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar, belirtilen şartlar dahilinde ihtiyaç kredisi alabilmektedirler.

Garanti Bankası, Ziraat Bankası Akbank ve Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi 50000 TL’ye kadar 36 ay vadeli olarak verilirken, 100000 TL’ye kadar kullanacağınız kredilerde ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli olarak sizlere işlemler yapılarak kredi imkanı sağlanacaktır. Garanti Bankası, Ziraat Bankası Akbank ve Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların belirtilen şartlara uygun olmaları durumunda banka şubelerine gitmeden internet üzerinden de 7 24 ihtiyaç kredisi başvurusunu, mobil uygulamalar üzerinden yapabileceğini söyleyebiliriz.

Garanti Bankası, Ziraat Bankası Akbank ve Halkbank üzerinden sizlerde ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyor ve kredi kullanmak istiyorsanız, şartlara uygun olmanız durumunda 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli kredi kampanyalarına katılarak, detayları hemen öğrenebilirsiniz.

Garanti Bankası Akbank, Ziraat Bankası Halkbank, kendi kredi politikalarına uygun olan vatandaşlara, bankanın resmi internet sitesi üzerinden ve banka şubeleri üzerinden sadece kimliklerimiz ile birlikte de kredi vererek sizlere aynı gün içinde kredi işlemleri yapacağını açıkladı.