Garanti Bankası 2022 yılının ilk kampanyasını duyurdu. Banka üzerinden nakit kredi kullanmak isteyenler 10.000 TL artık şartsız olarak onay alabilecek. Bankanın resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda bankadan acil ihtiyacı olan vatandaşlar hemen 10.000 TL için kimlikle başvuru yapabilecekler. 

Garanti BBVA Bankası yaptığı açıklamada kredi notu 1100 ve üzerinde olan kişilerin kendi bankası üzerinden kredi onayı alacağını açıkladı. Uygun faiz oranları ile alacağınız bu ihtiyaç kredilerinde bankalar nakit kampanya ile birlikte ayrıca kredi kartı da alabilecekler. Garanti BBVA üzerinden kredi alan kişiler bankanın kredi kartı olan Bonus özellikli kredi kartını da alabileceklerdir. 

Garanti BBVA Bankası Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti BBVA bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuru yapmak isteyenler en yakın banka şubesine kimlikleri ile giderek 5 dakika içinde kredi sonucunu öğreneceklerdir. İhtiyaç kredisi kampanyasına giren kişiler bankadan işlem yapmak istiyorsa banka gelir durumuna bakacak ve istedikleri kredi notuna göre onay verecekler. İhtiyaç kredisi almak istiyorsanız, başvuru yapacak olan kişilerin sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda en az 3 aylık sigortasının olması gerekiyor. 3 aylık sigortası olan kişiler bu bankadan kredi kullanabilir.

Emekli olan kişilerde ise emekli maaşı bankadan alan kişilere destek için nakit kredi verilmektedir. Ayrıca bankadan emekli maaşı alan kişiler, emekli promosyonu içinde istedikleri zaman başvuru yapabileceklerdir. Garanti BBVA 1000 TL'ye kadar emekli promosyonu vermektedir. 

garanti-bankasi-yeni-yila-erken-girdi-ihtiyaci-olanlar-bugunden-itibaren-10000-tl-aliyorlar

Mobil Uygulamadan Kredi

Banka üzerinde hesabı olan kişiler bankanın internet bankacılığı şifresini alarak hemen kredi başvurusunu mobil uygulama üzerinden de yapabilir. İhtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler mobil uygulama ile işlem yapmak istiyorsa Garanti BBVA mobil uygulamasına giriş yaparak buradan ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir, başvuru sonrasında ise bankanın verdiği krediyi şubelere gitmeden hesaba atabilirsiniz.