Garanti Bankası Vatandaşların Sesini Duydu! 49.000 TL 36 Ay Vadeli Nakit Verilecek Diye İlan Yayınladı. Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu kampanya duyurusunda, 36 ay vadeli nakit vereceğini açıkladı.

Garanti Bankası Vatandaşların Sesini Duydu! 49.000 TL 36 Ay Vadeli Nakit Verilecek Diye İlan Yayınladı. Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu kampanya duyurusunda, 36 ay vadeli nakit vereceğini açıkladı. Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan kampanya duyurusunda, 49000 TL'ye kadar 36 ay vadeli nakit imkanından faydalandırılacaktır. Başvuru yapacak olan kişilerin ihtiyaç kredisi kullanmaları durumunda 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenebilecekleri 49000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyasında bazı şartlar aranmaktadır. 

Ramazan Bayramı için kredi kullanacak olan kişiler başvurularını Garanti Bankası üzerinden yapacaksa, banka kredi puanı 1200 ve üzerinde olması gerekiyor. 1200 ve üzerinde kredi puanı olması durumunda onay alacak olan vatandaşlar, sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda 3 aydır aynı işyerinde sigortalı olarak çalışıyor olması gerekmektedir. Emekli olan ve bireysel ihtiyaç kredisi kullanacak olan herkesin, başvurularını gerçekleştirebileceğini Garanti Bankası yapmış olduğu bu kampanya ile birlikte düşük faiz oranlarıyla kredi imkanı sağlamaktadır. 

Garanti Bankası kredi başvurusu nasıl yapılır?

garanti-bankasina-gelenler-50000-tl-aliyor-basvuru-yapmak-isteyenler-sadece-kimligini-getirmesi--1

49 bin TL'ye kadar Garanti Bankası üzerinden kredi başvurusu yapacak olan müşteriler 36 ay vadeye kadar bu kredilerine hızlı bir şekilde kullanabiliyor. Garanti Bankası kredi başvurusu yaptığınız zaman banka sizlere hemen sonuç verir. Bu krediye başvurmak istiyorsanız size en yakın Garanti Bankası şubesine giderek burada kimliğinizi vererek kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Kimliğinizi verdikten sonra banka sizin TC kimlik numaranız üzerinden bir sorgulama yapacak ve bu sorgulama sonrasında kredinizi kullanılacaktır. Kredi onayı aldıktan sonra hemen aynı gün içinde banka şubesinden işlem yapabilirsiniz.

Gözden kaçırmayın

Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz! Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz!

49.000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler eğer banka şubelerine gidecek zamanları yoksa bankanın internet sitesine girerek veya bankanın müşteri hizmetleri numarasını arayarak da Kredi başvurusunda bulunabiliyor. Ayrıca bankanın müşterisi olan kişiler ise Garanti Bankası internet bankacılığı şubesine giriş yaparak veya Garanti Bankası mobil bankacılık giriş yeni yaparak Kredi başvurusunda bulunabilir.