Günümüzde pek çok vatandaş acil nakit sıkıntısı yaşayabiliyor. Böyle durumlarda bankaya koşan vatandaşlar uzun prosedürlerle uğraştıkları ve onay alana kadar büyük stres yaşadıkları için zaman zaman nakit sorununu çözmenin başka yollarını aramaya başladılar.

Bankalar ise daha fazla müşteriye ulaşabilmek için yeni kampanyalar düzenlemeye başladılar. Özellikle vatandaşın nakit ihtiyacına hızlı çözüm bulabilmek için ATM’lerden hızlı para vermeye başladılar.

NAKİT AVANS İLE ACİL PARAYA SIKIŞANLARA ÇÖZÜM

Bankalar müşterileri için çeşitli finansman çözümleri geliştirmeye devam ediyorlar. Bu noktada kredi limitine göre bankalar anında çözüm sunmak için ATM üzerinden nakit avans vermektedirler.

Nakit avans kredi kartı ile kredinin birleşimi olarak ifade edilmektedir. Ancak bankadan kredi çekildiği sırada olduğu gibi herhangi bir kefil ya da belge ihtiyacı duyulmadığı için acil paraya ihtiyacı olanlar için çözüm sunulmaktadır.

GARANTİ BANKASI ACİL NAKİT İHTİYACINA KARŞI ATM’DEN 15 BİN LİRA VERİYOR

garanti-anında-kredi

Garanti BBVA acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için nakit avans limitini her geçen gün artırıyor. Banka tarafından banka şubelerine gitmeye gerek kalmadan, uygun faiz oranları ile belirli bir limite kadar anında bankadan nakit avans alabilirsiniz.

Garanti BBVA tarafından ATM üzerinden anında 15 bin lira kredi verilecek. Acil paraya sıkışanlar bu dönem içerisinde uygun taksit seçenekleri ile birlikte ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Nakit avans başvurusu Garanti BBVA internet bankacılığı, mobil bankacılık, müşteri hizmetleri ve ATM’ler aracılığı ile yapılabilecek.