Ekonomi

Garanti Bankası TC Kimlik Numarasına Göre 40.000 TL Ödemeye Hazır! Bankadan Açıklama

Garanti Bankası, vatandaşları TC kimlik numaraları üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, 40000 TL kadar ödeme vereceğini açıkladı. Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, 40000 TL’ye kadar ödeme almak isteyen vatandaşlara 3 ay ertelemeli olarak işlem yapılarak ihtiyaç kredisi imkanı sağlanacaktır.

Garanti Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa, şubelere gitmeden de internet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvuru formu doldurarak işlem yapabiliyor.

Garanti Bankası, kendi sosyal medya hesapları üzerinden ve kendi resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu bu duyuruda, 40000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler için 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturarak uzun vadelerde kredi geri ödemesini yapma imkanı sağlayacaktır.

Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında özellikle ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların TC kimlik numaraları üzerinden yapılacak olan sorgulamalarda kredi puanı yüksek olması durumunda daha düşük faiz oranlarından yararlanarak kredi alabileceğini de söylemek istiyoruz.

Garanti Bankası üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşların emekli olmaları durumunda ise emekli maaş hesaplarının bu bant gözlerinden olması gerekiyor. Emekli maaşınızı Garanti Bankası üzerinden alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirip, TC kimlik numaranıza göre, 40000 TL ödeme alabilirsiniz.