Ekonomi

Garanti Bankası kredi notuna göre 100.000 TL ödeme veriyor

Garanti Bankası kredi notuna göre 100.000 TL ödeme veriyor

Garanti Bankası banka kredi puanına göre 100 bin TL’ye kadar ödeme vereceğini açıkladı. Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanacak olan vatandaşlar için 100.000 TL ödeme yapacağını duyurdu.

Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden sizlerde başvurularınızı gerçekleştirerek, işlem yapabilecek ve 100000 TL nakit kredi başvurusunda bulunarak, kredi kullanabileceksiniz.

Banka kredi puanınıza göre başvurularınızı gerçekleştirebilecek ve Garanti Bankası üzerinden kullanacağınız ihtiyaç kredileri haricinde yüksek limitli ihtiyaç kredisi ile birlikte borç kapatma kredisi vermektedir.

24 ay vadeli olarak alabileceğiniz bu kredi kampanyalarına katılacak olan vatandaşlar, banka şartlarına uygun olması durumunda 36 ay vadeli olarak ihtiyaç kredisi kullanabiliyor.

100 bin TL ve altında ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabileceğiniz bu kredi kampanyasında, emekli olan vatandaşların emekli maaşları banka üzerinden alınması istenmektedir. Emekli maaşınızı Garanti Bankası üzerinden alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek, daha yüksek limitlerde ve düşük faizlerde krediler kullanabilirsiniz.

Garanti Bankası kredi başvurusu için ayrıca size en yakın banka şubesine giderek kimliğinizle birlikte gelir belgesiz kredi kullanmanızda mümkün olmaktadır.