Garanti bankası kredi notu sıfır olanlara 15.000 TL ödeme vereceğini duyurdu!

Garanti bankası kredi notu sıfır olanlara 15.000 TL ödeme vereceğini duyurdu! Garanti Bankası kredi notu sıfır olan vatandaşlar için on beş bin TL'ye kadar ödeme vereceğini duyurdu. Nakit ihtiyacı olan vatandaşlara kullandırılacak olan bu para ile birlikte sizlerde 5 dakika içerisinde sonucunuzu alabileceksiniz ve daha önce hiçbir bankadan kredi ve kredi kartı kullanmamış olsanız bile Garanti Bankası üzerinden bireysel kredi kullanabileceksiniz. Başvuru yapacak olan kişilerin, Garanti Bankası şubeleri üzerinden işlemlerini yapmaları gerekmektedir. 

Gözden kaçırmayın

Denizbank 12000 TL için Emekli ve Çalışan olmanız durumunda hemen ödeme vereceğini açıkladı! Denizbank 12000 TL için Emekli ve Çalışan olmanız durumunda hemen ödeme vereceğini açıkladı!

Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden ve kendi sosyal medya hesapları üzerinden yapmış olduğu bu duyuru sonrasında, 15 bin TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için 36 ay vadeye kadar ödeme tablosu oluşturacağını ve ilk taksit ödemelerinde 3 ay ertelemeli kredi vereceğini açıkladı. Kredi başvurusu yapacak olan vatandaşların bireysel müşteri olması gerekmektedir. 

Sigortalı olarak çalışan vatandaşların kredi başvurusu yapabilmesi için sigorta durumuna bakılmaktadır son çalışmış olduğunuz işyerinde enaz 3 aydır sigorta primleriniz yatıyorsa, Garanti Bankası, sizlere kredi imkanı sağlayacaktır. Sigortalı olarak çalışan vatandaşlar, 15000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi onayı almaları durumunda, ayrıca bankanın Bonus özellikli kredi kartı kampanyasına da katılarak, başvurularını gerçekleştirebilir. Acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, işlem yapmak istiyorsanız, 5 dakika içerisinde kredi sonucunuzu öğrenebileceğiniz kampanya katılabilir ve hızlı bir şekilde sonuç alabilirsiniz. 

Garanti Bankası şubelerine giderken kimlik ve gelir belgenizi yanınızda götürmeniz gerekmektedir. Emekli olan vatandaşlar, eğer daha önce hiçbir bankadan kredi kullanmadıysa ve Garanti Bankasına maaş taşıması yapmak istiyorsa, yüksek limitli 250000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi, emekli maaşını taşıması karşılığında alabiliyor.