Garanti Bankası Kredi İsteyenlere 60.000 TL Limit Sunuyor! Garanti Bankası Müşterisi Olan Olmayan Herkes Hemen Alacak. Son dakika açıklaması ile bankadan duyuru yapıldı.

Garanti Bankası Kredi İsteyenlere 60.000 TL Limit Sunuyor! Garanti Bankası Müşterisi Olan Olmayan Herkes Hemen Alacak. Son dakika açıklaması ile bankadan duyuru yapıldı. Garanti Bankası, nakit ihtiyaçlarını gidere bilmek adına kredi kullanmak isteyen vatandaşlara özel olarak 60.000 TL tutarında bir limit güncellemesi yaparak önemli bir kredi kampanyasına vatandaşlara özel olarak duyurmuştur.

Buna göre banka üzerinden başvuru yapan kişilere 60.000 TL tutarında krediler kişi başına olacak şekilde verilebilecektir. Vatandaşların bu kredi kampanyasına başvuru yapmalarının hemen ardından verilecek onay bilgisi dahilinde bekleme olmadan kişilerin banka hesaplarına kullandıkları kredi limiti tutarı yatırılacak ve böylece kişilerin nakit ihtiyaçları giderebilmiş olacaktır.

Gözden kaçırmayın

Denizbank 12000 TL için Emekli ve Çalışan olmanız durumunda hemen ödeme vereceğini açıkladı! Denizbank 12000 TL için Emekli ve Çalışan olmanız durumunda hemen ödeme vereceğini açıkladı!

Nakit ihtiyacı yaşamak günümüzde oldukça olan ve sıradan bir durumdur. Kişilerin acil olarak meydana gelen ya da genel olarak borçlarına toplamak istemeleri halinde kredi kullanmaları oldukça sık karşılaşılan bir durumdur. Garanti Bankası da bu durumun farkında olarak banka politikalarını uygun olan müşterileri için herhangi bir bekleme süresi olmadan kredi imkanından faydalanmalarını olanak tanımaktadır.

garanti-bbva-ara-resim

Banka müşterilerine özel olarak 60.000 TL tutarındaki bu kredilerde gelir belgesi gerekmeyen bir başvuru süreci vardır. Banka, söz konusu bu kredi kampanyasına katılan kişilerde ilk taksitlerini üç ay erteleme imkanı sunduğu gibi kredi limitine bağlı olarak da 36 aya varan vade seçenekleri ile kredi kullanımına imkan tanımaktadır.

Banka, kampanyalı olan bu kredi başvuruları için mobil uygulama ya da internet sitesi üzerinden başvuru işlemlerini aktif hale getirmiştir. Emekli vatandaşlar bu krediye başvurmak istemeleri durumunda ise emekli maaşlarını garanti bankasına taşıma işlemi yaptıktan sonra daha yüksek limitlerde de kullanma imkanları ile karşılaşabilmektedirler.