Ekonomi

Garanti Bankası ile birlikte Ziraat Bankası, çalışan ve emekli olan kişilere 50000 TL ödeme yapacak!

Garanti Bankası ve Ziraat Bankası, yeni başlatmış olduğu kredi kampanyasında ekonomik sıkıntı yaşayan hacı ki ihtiyacı olan ve bankalardaki kredi kartı borçlarını kapatmak için vatandaşlara 50.000 TL‘ye kadar kredi limite ayırdığını açıkladı.

Bireysel müşterilerin kullanabilecekleri bu kredi kampanyalarından faydalanmak isteyen tüm vatandaşların 5 dakika içerisinde sonuçlarını öğrenebilecekleri kredi kampanyalarına da katılabilmeleri için şubelere gitmeden de işlemlerini hemen aynı gün içinde yapabileceğini de söylemek istiyoruz.

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda başvurularınızı gerçekleştirerek, alabileceğiniz bu kampanyalar üzerinden işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşların 50000 TL’ye kadar aynı gün içinde kredi ödemesi yapacağı haberi geldi.

50000 TL kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirerek, alabilecekleri bu kampanyalar üzerinden işlemlerini yapmak istiyorlarsa, şubelere gitmeden de hızlı bir şekilde kredi alabilmektedir. 50000 TL kredi kullanmak istiyorsanız, 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturabileceksiniz.

Garanti Bankası ve Ziraat Bankası üzerinden kredi kullanacak olan kişilerin sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda son işyerlerinde uzun süredir çalışıyor olması, yeni işe başlamamış olması da isteniyor. Emekli olan vatandaşların ise emekli maaşlarını bankalar üzerinden almaları durumunda kredi imkanı sağlanıyor.