Ekonomi

Garanti bankası hesabı olanlar dikkat! Bugün sabah açıklandı! İşlem yapın

Garanti Bankası banka hesabı olan vatandaşlar için yapılan yeni duyuruda, bu sabah itibarıyla başlayan yeni kampanya ile birlikte nakit ihtiyacı olan tüm kişilere 50000 TL’ye kadar ödeme verileceği açıklandı.

Garanti Bankası hesabınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek, 50000 TL’ye kadar alabileceğiniz bu ödemeler ile birlikte sizlerden, nakit ihtiyacınız olması durumunda hemen aynı gün içinde kredi ödemenizi alabilirsiniz.

Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirecek, kredi almak isteyen tüm vatandaşlar için en yakın banka şubesine giderek de işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabileceğiniz bu kampanyalara katılmak isteyen kişiler, 5 dakika içerisinde sonuçlarını öğrenecekleri krediye hemen katılabiliyor.

TC Kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulamalar ile birlikte bu bankalar üzerinden kullanmış olduğunuz kredide sizlere aynı gün içinde kredi ödemesi verilecek ve hesabı olan vatandaşlara öncelik tanınarak ihtiyaç kredisi kullanmalarına olanak sağlanacaktır. Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak, kredi almak istiyorsanız, şartlara uygun olarak hemen aynı gün içinde kredi ödemenizi hesabınıza yatırabilirsiniz.

Kimlik numaranız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak istiyorlarsa, şartlara uygun olarak da kredilerini hesaplarına yatırılabilmektedir. Garanti Bankası üzerinden kredi kullanacak olan kişiler banka hesapları varsa, internet bankacılığı uygulaması, şifresi alarak bu bankaya gitmeden de kredi kullanabiliyorlar. Emekli olan kişiler ise emekli maaş hesapları üzerinden yapacakları başvurularda daha yüksek limitlerde kredi kullanabilmektedirler.