Garanti Bankası Emekliye 200000 TL Ödeme Yapacağını Açıkladı! Emekli maaşı almanız yeterli olacak! Para hesaba yatacak. Garanti bankası emekli için başlattığı bu kampanyanın detaylarını da açıkladı.

Gözden kaçırmayın

Vakıfbank bankasından haber var! 7000 TL ödeme verilecek! Başvuru bayramdan sonra da devam edilecek Vakıfbank bankasından haber var! 7000 TL ödeme verilecek! Başvuru bayramdan sonra da devam edilecek

Garanti Bankası Emekliye 200000 TL Ödeme Yapacağını Açıkladı! Emekli maaşı almanız yeterli olacak! Para hesaba yatacak. Garanti bankası emekli için başlattığı bu kampanyanın detaylarını da açıkladı. 200000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa, bazı şartlara uygun olması gerekecek. Garanti Bankası, emekli maaşı olan müşteriler için başlatmış olduğu bu kampanyada kendi bankasından maaş almanızı istiyor. 

Emekli maaşımız başka bir bankadaysa bio bankada kredi borcunuz var ise Garanti Bankası, sizlere kredi onayı verdikten sonra tüm banka borçlarınızı ve diğer bankadaki olan kredi kartı borçlarınızı da kapatarak, Garanti Bankasına maaş taşıması ile sizlere kredi kullandıracak.

Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden mobil uygulama üzerinden ve müşteri hizmetleri numarası üzerinden başvuru yapabilir, kampanya detayları hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca size en yakın Garanti Bankası şubesine giderek de hızlı bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirerek, bu banka üzerinden kredi kullanabiliyorsunuz. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Garanti Bankası, sizlere düşük faiz oranları ile yardımcı olacak. 

Garanti Bankası Üzerinden Emekli Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılıyor?

garanti-bankasi-3-000-tl-kredi-kampanyasi-rekor-kirdi-hemen-onay-veriliyor-1

Emekli maaşınızı Garanti Bankası üzerinden alıyorsanız Garanti Bankası 10.000 TL ve üzerinde vatandaşlara Kredi imkanı sunmaktadır. Garanti Bankası emekli maaşını alan vatandaşlar 10.000 TL ve üzerinde ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak için en yakın banka şubesine gidebilir ve banka şubelerine gitmeden mobil uygulama üzerinden de kredi kullanabilir. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi vereceği emeklilere kendi Bankasından maaş alması durumunda herhangi bir kredi notu sorgulaması yapmadan onay vermektedir. Detayları bankanın internet sitesini görerek öğrenebilirsiniz.