Ekonomi

Garanti Bankası Emekliye 20.000 TL Kefilsiz Kredi Vereceğini Açıkladı!

Garanti Bankası, emekli maaşını kendi bankasından alan vatandaşlar için başlatmış olduğu yeni kredi kampanyasında nakit kredi kullanacak olan kişilere belirli şartlar dahilinde kefilsiz olarak 20000 TL’ye kadar internet üzerinden ödeme yapacağını açıkladı.

Garanti Bankası, emekli maaşını kendi bankasından alan tüm vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere hemen aynı gün içinde işlem yapacağını duyurdu. Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanacak olan emeklilerin maaş müşterileri olmaları durumunda hemen aynı gün içinde hizmet ödemesinden faydalanabileceğini de söylemek isteriz. Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşların belirtilen şartlar dahilinde kredilerini alabilecekleri bu kampanyalar üzerinden aynı gün içinde hizmet ödemesinden faydalanabilecekler onaylanan kredileri ise hemen yine aynı gün içinde hesaplarınıza yatırılarak kullandırılmaktadır.

Garanti Bankası üzerinden 20000 TL’ye kadar başvurularınızı gerçekleştirecek, kredi almak istiyorsanız, şubelere gitmeden yapacağınız işlemlerde internet bankacılığı şifresi almanız gerekiyor. Garanti Bankası internet bankacılığı şifresi alarak başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlar için belirtilen şartlara uygun olarak hemen aynı gün içinde ödeme yapılacağı ve kredileri de hemen hesaplara yatırılacağı açıklandı. Garanti Bankası, 20000 tele kadar yapmış olduğu, ihtiyaç kredilerinde 36 ay vadeli olarak sizlere hizmet vermektedir.