Ekonomi

Garanti bankası emekliye 100.000 TL veriyor! Son dakika açıklama geldi

Garanti Bankası üzerinden emekli kredisi kampanyasına katılarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyenlere 100.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi ve borç kapatma kredisi verilecek. Emekli vatandaşların tercihi olan, önde gelen bankalardan biri olan ve sürekli güncel kredi kampanyaları yapan Garanti Bankası, 100.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyasında 36 ay vade ile işlem yapabilecek. Nakit ihtiyacınız olması durumunda başvurunuzu yaparak ihtiyaç kredisi kullanabileceksiniz ve bazı durumlarda bu kredileri istediğiniz zaman hesabınıza yatırabileceksiniz.

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Garanti Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız 5 dakika içerisinde Garanti Bankası mobil uygulamasına hemen giriş yapabilir, ihtiyaç kredisi başvurunuzu buradan yapabilir ve kendi hesabınızın ödemesini hemen yaptırabilirsiniz.

Bu krediyi Garanti Bankası aracılığıyla borç kapatma kredisi adı altında alacağınız ihtiyaç kredisi ile birlikte kullanmak istiyorsanız size en yakın banka şubesine giderek nüfus cüzdanınız ile başvurmanız gerekmektedir. Emeklilik hesabınız üzerinden başvuruda bulunacağınız için öncelikle maaş ve ulaşım işlemlerini yapmanız gerekmektedir. Emekli maaşınızı Garanti Bankası’na aktardıktan sonra size verilecek 750 TL emeklilik promosyonundan da yararlanabilirsiniz.

Garanti Bankası, sadece ihtiyaç kredisi ve borç kapatma kredilerinde değil, konut ve taşıt kredilerinde de düşük faiz oranlarıyla emeklilere yardımcı olmaktadır. Bankaların kredi notu uygun olan vatandaşlar diledikleri zaman gelir belgesi olmadan bu bankadan kredi kullanabilir, resmi internet sitesi üzerinden güncel faiz oranlarını öğrenebilirler.