Emekliye özel avantajlı faiz oranları ile uygun kredi imkanı! Garantiden BBVA’dan emekliye kredi özel kredi imkanı başvuruları başladı. Acil nakit desteğine ihtiyacı olan emekli için ilaç gibi gelecek

Gözden kaçırmayın

Son Dakika: 4425 numarasına mesaj atanlara 30.000 40.000 50.000 TL Ödeme Verilecek! Son Dakika: 4425 numarasına mesaj atanlara 30.000 40.000 50.000 TL Ödeme Verilecek!

Türkiye’nin en büyük bankalarından olan Garanti BBVA tüketiciler tarafından taşıt, konut ve ihtiyaç kredilerinde en çok tercih edilen bankalardan. Kendi bütçesi kapsamında düzenlediği kredi kampanyaları ile en çok kredi dağıtan bankalardan olan Garanti, şimdi de emekliye özel 10 bin TL ihtiyaç kredisi kampanyası ile emekliler tarafından tercih ediliyor.

Mobil ve İnternet Bankacılığından Başvuru

Garanti BBVA emekliye özel ihtiyaç kredisi ile acil nakit ihtiyacı olan emekliler uygun faiz var vade oranı ile kredi kullanma imkanına sahip oluyor. Garanti BBVA Mobil veya İnternet Bankacılığı ile başvuru yapılabilen kredi kampanyası, başvurunuz onaylandığı takdirde şubeye gitmeden krediniz hesabınıza aktarılır. 10 bin tl ve 12 ay vade ile aylık yüzde 1.69 faiz oranı olan kredi kampanyasında başvuru süreci şu şekilde;

Başvuru Süreci

●     Başvuru sahibinden ücret bordrosu, gelir belgesi, SGK web belgesi ya da gelir yazısı talep edilir.

●     İhtiyaç kredisi faiz oranları müşteriler özelinde değişebilir.

●     Kredi kullanacak kişi kredi borcu tamamen kapanmadan maaşını başka veye finans kurumuna aktarılmasını talep edemez.

Geri Ödeme

Emeklilerin yoğun ilgi gösterdiği kredi, 10 bin TL’ye kadar kullanılabiliyor. Aciliyeti olan borçları kapatmak ve nakit desteği almak için tercih edilen kampanya uygun faiz oranı ile de dikkar çekmiş duruma. Zorlu pandemi koşulları ve karantina sürecinde maddi anlamda sıkıntı çeken ve aile bütçesi dengeleri sallantıda olan emekliler için bir nebze rahatlık sağlayan kredinin başvuruları devam ediyor. Garanti BBVA resmi web sayfasından açıklanan kredi kampanyası geri ödeme koşullarını da detaylandırdı. 10 bin TL tutarındaki kredi için aylık faiz oranı 1.69 olarak belirlenmiş durumda. 12 ay vade ile kullanılan kredinin aylık geri ödeme tutar 947,22 TL olarak belirlendi. 10 bin TL ihtiyaç kredi kullanan emekliler geri ödeme olarak 11.419 TL vermiş olacak.