Ekonomi

Garanti Bankası, Emekli maaş alan vatandaşlara 70000 TL ödeme yapacak

Garanti Bankası, emekli maaş alan vatandaşlara 70000 TL ödeme yapacak. Garanti Bankası, emekli maaş alan vatandaşlar için başlatmış olduğu yeni kredi kampanyasında kendi bankası üzerinden emekli maaş alan vatandaşlara 70000 TL’ye kadar ödeme yapacağını açıkladı.

Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalarda 24 ay vadeli kredi alabilirsiniz. Garanti Bankası, emekli maaşı alan vatandaşlar, 70000 TL‘ye kadar ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, şubelere gitmeden de işlemlerini gerçekleştirebilmektedirler. Garanti Bankası, emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurularını gerçekleştirecek, kredi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için 24 ay vadeli, bu kredileri kendi banka şubeleri üzerinden kolay bir şekilde vermektedir.

Emekli maaşımızı eğer Garanti Bankası şubelerine taşıyarak, kredi başvurusunda bulunacaksınız size en yakın banka şubesine giderek işlemlerinizi gerçekleştirebilecek ve onaylanan kredileri hesaplarına yatırarak da aynı gün içinde, kullanmanıza olanak sağlanacaktır nakit ihtiyacı olan emekler sadece ihtiyaç kredisi değil, diğer kredilerden de düşük faiz oranlarından yararlanabilirler.

Garanti Bankası bankamatik kartı kullananlara 17000 TL kredi ödemesi yapacağını resmi internet sitesi üzerinden duyurdu

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi 50000 TL ödeme yapacağını açıkladı

Garanti Bankası internet sitesine girerek buradaki kredi başvuru formunu doldurarak işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlar için aynı gün içinde hizmet verilecek ve onaylanan bu kredileri hesaplarına yatırarak, kullanmanıza da olanak sağlanacaktır.