Ekonomi

Garanti Bankası duyurdu! 5 gün içinde sizlere 30.000 TL ödeme gelir belgesiz yapılacak

Garanti Bankası, 5 gün içerisinde sizlere yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası hazırladı. 30000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, kredi şartlarına uygun olan tüm vatandaşlar için gerçekleştirecek olan bu kredi kampanyasında 36 ay vadeli kredi ödemenizi gelir belgesi olarak hemen hesabınıza yatırabilirsiniz.

Garanti Bankası kredi başvuru şartlarına uygun olan tüm vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada kredi puanı 1200 ve üzerinde olan kişilerin sigortalı olarak çalışıyor olması veya emekli olması durumunda bireysel tüketici kredisi adıyla başvuru gerçekleştirebiliyor.

Garanti Bankası hesabı olan vatandaşların 5 gün içerisinde kendi internet bankacılığı uygulamaları üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, onay alabilecekleri bu kampanyalardan faydalanabilmeleri için 30000 TL ödemeye hemen aynı gün içinde vereceğini açıkladı.

Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, kredi şartlarına uygun olan tüm vatandaşların şartlar dahilinde 3 ay ertelemeli olarak alabilecekleri bu kredilerde kendi kredi notuna göre, faiz oranlarından yararlanarak, ihtiyaç kredisi olabileceğini de söylemek istiyoruz. Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, kredi şartlarına uygun olması durumunda aynı gün içinde kredi ödemelerini alabilir ve şubelere giderek de kimlikleriyle birlikte başvurularını gerçekleştirebilir.

Garanti Bankası ATM kartı olanlar önemli duyuru! Atm üzerinden kredi alın!

Garanti bankası hesabı olanlar dikkat! Bugün sabah açıklandı! İşlem yapın

Garanti Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar, bankanın resmi internet sitesine girerek de güncel kredi faiz oranlarını öğrenebilmektedirler.