Garanti Bankası yeni kredi kampanyasını açıkladı. Son zamanlarda emeklileri kaybetmek istemeyen bankalar emeklilere öze çeşitli kredi kampanyaları açıklamaya başladılar. Garanti Bankası emeklilere özel kredi kampanyası hazırlayan son banka oldu. Emeklilere 100 bin liraya kadar kredi limiti verildi. 

Emeklilerin 75 yaşına kadar kredi çekebilmek için bankaya başvurmaları gerekmektedir. Kredi kampanyasının detayları emekliler tarafından şimdiden araştırılmaya başlandılar. Her banka kredi verirken ödemelerini kontrol altına alabilmek için bazı şartlar belirliyor. Bu şartlara uygun kişilere kredi veriliyor. 

GARANTİ BANKASI EMEKLİLERE ÖZEL KREDİ VERECEK!

Garanti Bankası emeklilere özel kredi kampanyasını açıkladı. Özellikle maaşını Garanti Bankası üzerinden alan kişilere daha kolay kredi verilmektedir. Ancak kredi almak isteyen emeklilerin maaşlarını bankaya taşımaları gerekmektedir. 

Garanti Bankası emekli başvuruları sırasında müşterilerin kredi notunu incelemeye alınıyor. Kredi puanının en az 1200 ve üzerinde olması gerekmektedir. Gelir belgesi de sürecin olumlu ilerlemesi açısından son derece önemlidir. Bankalarda daha önce çalışmış, icralık ve avukatlık olmuş olan kişilere onay verilmeyecektir. 

GARANTİ BANKASI 100 BİN LİRA KREDİ VERİYOR

3-9

Kredi başvurusu yapmak ve 100 bin liralık emekli kredisinden faydalanmak isteyenlerin bilgi almak ve başvuru yapmak için en yakın banka şubelerine gitmeleri gerekmektedir. Aynı dakikalarda incelemeler sonucunda olumlu ya da olumsuz yanıt verilmektedir. Olumlu inceleme sonrasında emeklilerin maaş taşıma işlemleri tamamlanır. 

Garanti Bankası ile daha önce çalışmış olan kişiler internet bankacılığı ya da mobil bankacılık üzerinden de başvuru gerçekleştirebilirler. Ancak internet üzerinden yapılan kredi başvurularında daha düşük kredi limiti tanımlandığının unutulmaması gerekmektedir. Emeklilere düşük faiz oranı sunulurken aynı zamanda kolay ödeme seçeneklerinden faydalanmalarına da imkan tanınacak.