EkonomiGündem

Garanti bankası borçlarınızı kapatacak! Banka ve Senet borcu olanlara duyuru!

Bankalarda olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatmanız için banka arıyorsunuz, Garanti Bankası, sizlere düşük faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi imkanı sağlayacağını açıkladı. Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında kredi başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara hızlı bir şekilde kredi sonucu verilecek ve onaylanan krediler, hesaplara yatırılarak, aynı gün içinde kullanmaları sağlanacaktır.

Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve kredi işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapmak istiyorsanız, şubelere gitmeden hızlı bir şekilde kredinizi internet sitesi üzerindeki kredi başvuru formunu doldurarak da yapabilirsiniz. 50000 TL ye kadar olan banka borçlarınızı kapatmanız için borç kapatma kredisi kullanmak istiyorsanız, 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturarak ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, özellikle ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların banka kredi politikalarına uygun olup aynı gün içinde hizmet ödemesinden faydalanabilmeleri için şubelere gitmeden de işlemlerini internet bankacılığı uygulamaları üzerinden yapabileceği açıklandı.

Garanti Bankası borç kapatmak için kolları sıvadı! 50 bin TL’;ye kadar olan borçlarınıza çözüm geldi

Garanti Bankası Emekliye 20.000 TL Kefilsiz Kredi Vereceğini Açıkladı!

50000 TL üzerindeki kredilerde 24 ay vadede 100000 TL üzerindeki kredilerde ise 12 ay vadeli olarak ödeme tablosu oluşturarak, borç kapatma kredisi başvurusunda bulunabilir ve sizler için hazırlanan düşük faizli kredilerden faydalanabilirsiniz.