Ekonomi

Garanti Bankası borç kapatmak için kolları sıvadı! 50 bin TL’ye kadar olan borçlarınıza çözüm geldi

Garanti Bankası borç kapatmak için kolları sıvadı! 50 bin TL’ye kadar olan borçlarınıza çözüm geldi. Garanti Bankası, son dakika, kredi kampanyasıyla birlikte vatandaşlara umut olmaya devam ediyor. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Garanti Bankası üzerinden 50000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi veya borç kapatma kredisi alabiliyorsunuz. Başvurularını gerçekleştirecek olan kişilerin bireysel müşteri olması durumunda, Garanti Bankası, bu kişilerin kredi puanına bakarak hemen kredi onayı vermektedir.

Garanti Bankası üzerinden 50000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, şartlara uygun olan tüm vatandaşlar için başlatılacak olan bu kampanyalarda ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların 36 ay vadeli işlemlerini gerçekleştireceğiniz söylenmektedir.

Garanti Bankası üzerinden kredi başvurusu…

Garanti Bankası üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, ihtiyaç kredisi başvurusu için en yakın banka şubesine giderek kimliğinizle birlikte bireysel müşteri temsilcisi üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Garanti Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşların belirtilen şartlar dahilinde hemen aynı gün içinde hesaplarına ödemeler yatırılmakta.

Garanti Bankası ile birlikte Ziraat Bankası, çalışan ve emekli olan kişilere 50000 TL ödeme yapacak!

Garanti Bankası, Emekli maaş alan vatandaşlara 70000 TL ödeme yapacak

Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişilerin özellikle banka hesapları olması durumunda ise banka müşterisi olan kişilere hızlı bir şekilde ihtiyaç kredileri, şubelere gitmeden de kolay bir şekilde internet bankacılığı ve Garanti Bankası, mobil uygulaması üzerinden yapılmaktadır. Garanti Bankası, mobil uygulaması üzerinden kullanacağınız kredilerde düşük faiz oranlarından yararlanır ve masrafsız kredi seçeneklerinden faydalanırsınız.