Garanti Bankası üzerinden 200 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabileceksiniz. Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar 36 ay vadeli olarak işlem yapabilecek.

Garanti Bankası üzerinden 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli olmak üzere 50.000 TL 24 ay vadeli olarak 200 bin TL nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar için bankadan haber geldi. Acil ihtiyacımızın olması durumunda Garanti Bankası üzerinden 36 ay vadeli 50 bin TL nakit kredinizi banka şubelerinden sadece kimliklerimiz ile birlikte kullanabileceksiniz. Garanti Bankası hesabı olan vatandaşlar 200 bin TL'ye kadar kredi kullanmak istiyorlarsa bankaların kendi müşterileri için yapmış olduğu özel kampanyaya katılarak düşük faiz oranları ile nakit kredi ve isterlerse de diğer bankadaki olan borçlarını kapatan borç transferi kredisi kullanabilecek. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar Garanti Bankası üzerinden banka kredi politikalarına uygun olması ile birlikte istedikleri zaman başvurularını gerçekleştirebiliyor. 

200 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır? 

kredilert62

Gözden kaçırmayın

Ziraat Bankası emekliye ve çalışana 70.000 TL ödeme yapacak! Bankadan kesin onaylı nakit kampanyası başladı Ziraat Bankası emekliye ve çalışana 70.000 TL ödeme yapacak! Bankadan kesin onaylı nakit kampanyası başladı

Kredi ihtiyacım olan vatandaşlar için başlatılan Bu kampanyada banka kredi notu 1100 ve üzerinde olan sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda en az son iş yerinde 90 gündür sigortası yatan vatandaşlar ile birlikte emekli olan vatandaşlar kampanyaya katılarak 200.000 TL kredi kullanabilir. 200 bin TL ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmanız durumunda sizlere 36 ay vadeye kadar hemen ihtiyaç kredisi imkanı sağlanmaktadır. 

Emekli olan vatandaşlar için ise 200 bin TL kredi kullanmaları durumunda emekli maaşını kendi bankasına taşımasını isteyen Garanti Bankası diğer bankadaki olan güncel ihtiyaç kredisi güncel kredi kartı borçlarını kapatmak isteyecektir. Banka resmi internet sitesine girerek kampanya detayları hakkında bilgiler alabilirsiniz.