Garanti Bankası bankamatik kartı kullanan müşteriler için 17000 TL nakit vereceğini açıkladı. Banka üzerinden yapılan kampanya duyurusu sonrasında 36 ay vadeli kredi nasıl alınır belli oldu.

Garanti Bankası bankamatik kartı kullanan müşteriler için 17000 TL nakit vereceğini açıkladı. Banka üzerinden yapılan kampanya duyurusu sonrasında 36 ay vadeli kredi nasıl alınır belli oldu. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda 17000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada Garanti Bankası müşterileri 17000 TL kadar hızlı bir şekilde onay alabilecekler.

 Garanti Bankası yapmış olduğu kampanya duyuru sonrasında özellikle bireysel olarak kredi kullanacak olan vatandaşlar için başlattığı bu düşük faizli kredilerde ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme yapıyor. 

Gözden kaçırmayın

PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak! PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak!

Son zamanlarda yaşanan ekonomik sıkıntılar sebebiyle bankalara kredi başvuruları oldukça çoğaldı. Vatandaşlar, para ihtiyaçlarını bankadan alacakları, ihtiyaç kredileriyle gidermek istemektedir. Bu durumu fırsat bilen bankalarda sürekli olarak vatandaşları üzmeyecek şekilde güncel kampanyalar yaparak, düşük faiz oranlarıyla kredi imkanı sağlamak istemektedir. En çok başvuru yapılan bankaların başında gelen Garanti Bankası da bu kampanyalardan birisini başlattı. 

17000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin bankamatik kartı olması durumunda, Garanti Bankası, mobil uygulaması üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, kredi onayı alabilecek ve hemen hesabına parayı yatırabilecek. Garanti Bankası, mobil uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz kredi başvurusu sonrasında kredi onayı alan vatandaşlar, Garanti Bankası ATM'si üzerinden, bankamatik kartı ile birlikte 17000 TL'ye kadar ödemeyi çekebilecek. düşük faiz oranları ile birlikte kredi kullanacağınız, Garanti Bankası üzerinden ayrıca banka şubeleri haricinde internet sitesi üzerinden de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.