Garanti Bankası son dakika olarak yapmış olduğu bu kampanya ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar için belirtilen şartlara uygun olması durumunda kredi ödemesi yapacağını açıkladı. Garanti bankası'nın sosyal medya hesapları üzerinden ve resmi internet sitesi üzerinden yapılan bu duyuru sonrasında 14 bin TL'ye kadar kredi kullanacak olan kişilerden gelir belgesi istemeyecek. Garanti Bankası gelir belgesiz olarak vereceği ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar için belirttiği şartlara uygun olmaları yeterli olacak.

Kredi kullanmak istiyorsanız Garanti Bankası şubelerine gidebilir veya Garanti bankası'nın resmi internet sitesine girerek 14 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Banka yayınlamış olduğu duyuru sonrasında kimlerin Kredi alabileceği hakkında detaylı bilgiler verdi. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilerin kredi notu 1100 ve üzerinde olması durumunda Kredi alabilecek. Kredi notu düşük olan kişiler kefil vererek veya bankaya ipotek vererek Kredi başvurusunda bulunabilir ve yüksek limitli krediler kullanabilir.

Gelir belgesiz 14 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler eğer bankada hesabı var ise mobil uygulama aracılığı ile masrafsız gelir belgesiz ve anında onaylanan Kredi kampanyasına katılabilir. Banka emekli olan vatandaşların emekli maaşının bu bankadan almasını istemektedir. 

Garanti Bankası 14.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız 36 ay vade ve ilk taksit ödemesinde 3 ay ertelemeli olan Kredi kampanyasına katılmak için başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Sigortalı olarak çalışan vatandaşların en az son işyerinde 90 gündür çalışıyor olması ve 90 günlük sigorta primleri yatıyor olması gerekmektedir. 

garanti-bankasindan-20000-tlye-kadar-hos-geldin-kredisi-basliyor-ilk-kez-kredi-alacaklar-icin-ay1

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız banka şartlarına uygun olmanız ile birlikte 5 dakika içerisinde hesabınıza para yatırabilirsiniz. İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler ayrıca Garanti bankası'ndan mobil uygulamasını kullanarak 7gün 24saat Kredi başvurusunda bulunabilir. 

Garanti Bankası kredi başvurusu yapmak için ayrıca banka müşteri hizmetleri numarasını arayarak da kredi kullanabiliyorsunuz. Kampanya detaylarını öğrenmek istiyorsanız ve güncel faiz oranları ile ilgili bilgi almak istiyorsanız banka şubelerine gidebilir veya ben kadın resmi internet sitesine girerek buradan işlem yapabilirsiniz.