Ekonomi

Garanti Bankası banka hesabı olan kişilere 22 bin TL ödeme yapıyor!

Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, 22000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara müjdeli haberi duyuruldu. Garanti Bankası, yeni yapmış olduğu bireysel İhtiyaç Kredisi kampanyasında nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için 22000 TL’ye kadar kredi imkanından faydalanacağını açıkladı. Resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirecek, kredi kullanmak isteyen vatandaşlara 36 ay vadeye kadar işlemler gerçekleştirerek 3 ay ertelemeli kredi imkanı sağlanacaktır.

Garanti Bankası kredi başvurusu nasıl yapılır?

Garanti Bankası üzerinden kredi başvurusunda bulunmak istiyor olursanız size en yakın banka şubesine kimliğinizle birlikte gidebilirsiniz. Banka şubesinde hesabı olan vatandaşlar ise hemen internet bankacılığı uygulaması üzerinden internet şifresi alarak bankadan düşük faiz oranları ile verilecek olan bu kredi kampanyalarına katılabiliyor.

Garanti bankası 5 dakika içerisinde onay alarak hızlı bir şekilde işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlara ayrıca, kendi resmi internet sitesi üzerinden de kredi imkanı sunuyor. 22000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların emekli ve sigortalı olarak çalışıyor olması yeterlidir.