Para ihtiyacı olan kişilere destek olarak ihtiyaç kredisi veren Garanti Bankası 15.000 TL ye kadar yeni bir kampanya duyurusunda bulundu. Garanti Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler banka şubeleri de gitmeden veya banka şubeleri aracılığı ile istedikleri zaman başvurularını gerçekleştirebilecek ve acil durumlarda kullanabilecekleri 15.000 TL kredi 36 ay vadeli alabilecek.

Banka sosyal medya hesapları üzerinden de yaptığı bu duyuru ile birlikte kendi bankası'nda hesabı olan vatandaşlara düşük faizli masrafsız gelir belgesiz olarak Kredi vereceğini açıkladı. Kredi kullanacak olan kişilerin kredi notu 1100 ve üzerinde olması durumunda hemen kredi onayı alabileceğini ve onaylanan krediyi 36 ay vadeye kadar bölebileceği açıklandı.

Garanti Bankası nakit kredi başvurusu nasıl yapılıyor?

Size en yakın Garanti Bankası şubesine giderek veya bankanın internet bankacılığı kullanıyorsanız bankanın mobil uygulamasına girerek buradan istediğiniz zaman başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Garanti Bankası şubelerine giderek işlem yapacak olan kişiler 15 bin TL'ye kadar nakit kredi kullanabilecek. 

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar ilk taksit ödemesinde 3 ay ertelemeli toplamda 36 ay vadeli olan bu kredileri almak için banka şubesine giderlerse kimlikleri ile birlikte işlem yapmaları yeterli olacaktır. 

Garanti Bankası 15.000 TL'ye kadar bankamatik kartını kullanan vatandaşlara onay vermesi durumunda bu krediyi İstediğiniz zaman Garanti Bankası ATM'si üzerinden de çekebilirsiniz. 

krediler-1

Emekliye kampanya

Garanti Bankası ayrıca yapmış olduğu duyuru sonrasında emekli olan vatandaşlara da yeni kampanyalar yapacağını açıkladı. Emekli maaşınızı Garanti Bankası üzerinden alıyorsanız yüksek limitli ihtiyaç kredisi veya borç kapatma kredisi kullanabilir diğer bankadaki tüm borçlarınızı Garanti bankası'na transfer edebilirsiniz. 

50.000 tl ye kadar 36 ay vade ile işlem yapan Garanti Bankası 50.000 TL üzerindeki Kredilerde ise 24 ay vadeli kredi kullandırmaktadır.