Banka borçlarından kurtulmak isteyen vatandaşlar Garanti Bankası üzerinden yapılacak olan bu kampanya ile birlikte 100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarını kapatmak için kredi kullanabilecek. Acil ihtiyaç kredisi olarak alabileceğiniz bu Kredi kampanyalarına katılmak isteyen vatandaşlar banka borçlarından kurtulmak istiyorlarsa Garanti Bankası üzerinden hemen borç kapatma veya borç transfer kredisi başvurusunda bulunabiliyor.

Banka yapmış olduğu kampanyada Garanti Bankası müşterisi olan ve daha önce bu bankadan düzenli olarak Kredi veya kredi kartı kullanmış olan kişilere 50.000 TL'ye kadar 0.99 faiz oranları ile kredi imkanı sunacağını açıkladı. Garanti Bankası üzerinden eğer 0.99 faiz oranları ile kredi kampanyasına katılamayacak olan kişiler varsa banka Bu kişiler için de düşük faiz oranları ile kredi imkanı sunacağını açıkladı.

Özellikle emekli olan vatandaşların emekli maaşlarını bu bankalar üzerinden almaları durumunda emekli kredisi adı altında ihtiyaç kredisi kullanacağı hakkında bilgiler var. Emekli maaşınızı Garanti bankası'na taşıyarak 200 bin TL'ye kadar emekli kredisi kullanabilir ve ayrıca diğer bankadaki olan borçlarımızı da kapatarak yüksek krediler alabilirsiniz.

garantibbva (6)

Garanti Bankası borç kapatma kredisi başvurusu nasıl yapılır? 

Banka borçlarını kapatmak için kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler internet üzerinden veya mobil uygulama üzerinden kredi başvurusu yapamıyor. Bunun sebebi ise diğer bankadaki olan borçlarını nasıl be İnternet üzerinden yapılan Kredi başvurularında otomatik olarak sonuç vermemesi. 

Size en yakın Garanti Bankası şubesine giderek bankadaki olan borçlarımızı kapatmak için kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. İhtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler Garanti Bankası üzerinden işlem yapmak istiyorlarsa en yakın banka şubesinden kimlik gelir belgesi ve borçlarını kapatmak için borç kapatma demetleri ile birlikte şubelere giderek bireysel müşteri temsilcisi üzerinden nakit kredi kullanabilir. Garanti Bankası yaptığı bu kampanyalar ile birlikte vatandaşlara her zaman hızlı bir şekilde sonuç vermeye devam edecek.

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerde yine aynı şartlar dahilinde banka kredi notu uygun olması ve gelir durumu düzenli olması durumunda ihtiyaç kredisi de kullanabilir. Herhangi bir borcunuz yok ve banka kredi notunuz yüksek ise banka şubelerine gitmeden de bu işlemleri yapmanız mümkündür.