Ekonomi

Garanti Bankası ATM kartı olanlar önemli duyuru! Atm üzerinden kredi alın!

Garanti Bankası son zamanlarda yaptığı kampanyaları ile birlikte adından söz ettirirken ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin banka hesapları olmaları durumunda artık şubelere gitmeden bankamatik kartı ve internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de ihtiyaç kredisi kullanabileceği haberi verildi. Bankaların son zamanlarda özellikle emekli promosyonlarından dolayı şubeler üzerinde oldukça kalabalık bir durum söz konusu olmaktadır. Garanti Bankası bu kalabalığı önlemek için ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara değişik kampanyalar yaparak oturdukları yerden de onay alabilecekleri kampanyalar sunmaya devam edecek.

Garanti Bankası resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek kredi almak isteyen tüm vatandaşlar için 90 gün ertelemeli yeni bir kredi paketi hazırlandı. İlk taksit ödemenizde 90 gün erteleme yapabileceğiniz bu kampanyalar üzerinden işlemlerini gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşların Garanti Bankası kredi politikalarına da uygun bir müşteri olması isteniyor.

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşların şartlar dahilinde hemen aynı gün içinde hizmet ödemesi verileceği ve 50.000 TL’ye kadar kullanılacak olan bu kredilerde şartlara uygun olarak da hemen aynı gün içinde Kredi ödemeleri gerçekleşeceği duyuruldu. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası başvurusu yapacak olan kişiler 36 ay vadeli 50.000 TL kredi kullanmak istiyorlarsa banka internet sitesine giriş yaparak buradan ilk önce Kredi ön onayı alabilir daha sonra bankamatik kartı ile birlikte en yakın Garanti Bankası şubesi üzerinden gitmeden ATM üzerinden başvurusunu gerçekleştirip hesaplarını ödemeye yatırabilirler.