Garanti Bankası vatandaşlara borç kapatma veya ihtiyaç kredisi olarak 100.000 TL nakit destekte bulunacağını açıkladı. Banka 24 aya varan vade seçenekleri sunmaktadır. Gereken koşulları sağlamanız durumunda 100.000 TL ihtiyaç kredinizi anında alabileceksiniz. Buna ek olarak kredi için başvuru seçenekleri de oldukça kolay. Krediniz onaylanır onaylanmaz parayı hesabınıza direk yatırabiliyorsunuz.

Uygun Faiz Oranları ile Krediniz Anında Hesabınızda!

Garanti bankası müşterilerine uzun vade seçenekleri, yüksek limitli kredi tutarı dışında uygun faiz oranları da sunmaktadır. 100.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunan vatandaşlarımız için banka %1,69 faiz oranı sunmaktadır. Ancak bu oran müşteriden müşteriye farklılık gösterecek. Mevcutta bulunan müşteriler için daha da uygun faiz oranı ile kredi alma imkânı sunacak. Buna ek olarak kredi notuna bağlı olarak kredinin tutarı ve vade süresi de değişecek. Gerekli şartları karşılamanız durumunda isterseniz Garanti şubelerinden isterseniz Garanti mobil bankacılık uygulamasından ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabileceksiniz. Başvurunuzu yaptıktan sonra banka anında talebinize yanıt veriyor ve kredinizin onaylanması durumunda paranızı hemen hesabınıza yatırabileceksiniz.

garanti-bankasi-aninda-onay-ile-100000-tl-ihtiyac-kredisi-aciklamasi1

Başvurularınızı İnternet Üzerinden Yapabileceksiniz!

Dilerseniz Garanti internet sitesinde bulunan ihtiyaç kredisi başvuru formundan dilerseniz Garanti mobil bankacılık üzerinden ihtiyaç krediniz için başvuruda bulunabileceksiniz. İnternet sitesinden başvuru yapacak olan vatandaşlar kişisel bilgi ve istenilen kredi bilgilerini girmeniz yeterli olacaktır. Sonrasında başvurunuz değerlendirilerek paranızın olumlu veya olumsuz olmasına bağlı olarak paranız hesabınıza yatırılacaktır. Başvuru formu ile başvuruda bulunmak isterseniz kredi tutarı ve vade sayısına bağlı olarak 1,69 ve 2,69 aralığında vade oranları ile kredinizi alabileceksiniz. Form doldurarak başvuruda bulunmanız oldukça kısa bir zamanınızı alacaktır. Sonrasında ise banka size olumlu veya olumsuz olması durumunda anında geri dönüş yapacaktır.

Uzun Vade Süreleri!

Garanti bankası uygun faiz oranları ile birlikte uzun süreli vade seçenekleri de sunmaktadır. Banka 24 aya varan vade seçeneği ile çekilen krediyi uzun vade de ödeme imkânı sunmaktadır. 100.000 TL’lik olan kredilerinizi 24 aya varan vade seçenekleri ile ödeme imkânı bulabileceksiniz.