Günümüze acil nakit ihtiyacı pek çok vatandaşın en büyük problemlerinden birisi olarak ifade ediliyor. Bankalara kredi almak için başvuru yapan vatandaşların sayısı bu nedenle her geçen gün artmaya devam ediyor. Bankalar küçük miktarlarda nakit ihtiyacı için bankalardan kredi çekerek yüksek kredi faizleri ödemek istemedikleri için çeşitli alternatifler aramaya başladılar. 

Garanti Bankası yeni bir açıklamada bulunarak nakit avans hizmetini tanıttı. Banka kartları üzerine tanımlanan nait avans hesabını özgürce kullanarak acil nakit ihtiyaçlarına anında çözüm bulabilirsiniz. Ay sonunda ödenen faiz miktarı ise bir kredi ile karşılaştırıldığı zaman son derece küçük miktarlar olacaktır. 

GARANTİ BANKASI ACİL NAKİT İHTİYAÇLARINA ÇÖZÜM BULUYOR

2-14

Garanti Bankası acil nakit ihtiyacı için yazılı bir açıklamada bulundu. Hesapta parası bulunmayan vatandaşların bu süreçte acil nakit ihtiyaçlarını çözmeleri için yeni bir hesap tanımladığını açıkladı. Hesapta para yokken bir ödemelerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz. Acil nakit ihtiyacı sonrasında vadesiz hesaba bağlı olarak hizmet veren kredili bir mevduat hesabı tanımlandığının altı çizildi. 

GARANTİ BANKASI NAKİT AVANS FAİZ ORANLARI AÇIKLANDI

Banka tarafından yapılan yazılı açıklama sonrasında avans hesap limiti üzerinden istenen miktarda para çekebilirsiniz. Bu süreçte çekilen tutar ve nakit avans faizi ödenmektedir. Tek bir seferde ödemek istemeyenler için ise bu süreçte küçük taksitlerle 12 aya varan vade seçenekleri ile ödeme yapılabilir. 

Garanti Bankası kredili mevduat hesabı üzerinden 5 günün üzerinde 500 lira için kullanım süresi faiz oranını yüzde 1.98 olarak belirlendi. Borcun bu süreçte anında kapatılması halinde ödenecek tutar için ise 501.98 lira olduğunu açıkladı.