Garanti Bankası 6000 TL Ödemeler İçin Ekran Açtı! Başvuru Yapan Kişiler Hemen Onay Alıyor. Son Dakika Kampanyası duyurusu yapıldı. İşte detaylar..

Garanti Bankası 6000 TL Ödemeler İçin Ekran Açtı! Başvuru Yapan Kişiler Hemen Onay Alıyor. Garanti Bankası üzerinden 6000 TL'ye kadar ödeme almak isteyen vatandaşlara, bankanın resmi internet sitesi üzerinden ve ATM'si üzerinden ekran açıldı.

 Garanti Bankası, 6000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme, toplamda ise 36 ay vadeli olarak kredi imkanından faydalanacaktır. 

Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar, Garanti Bankası üzerinden işlem yapmak istiyorlarsa başvurup kredi politikasına uygun vatandaş olması gerekmekte. İhtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler başvurularını Garanti Bankası şubeleri üzerinden yapmadan önce banka kredi politikalarına uygun olup olmadıklarını sorgulaması gerekiyor. 

garanti-bankasindan-20000-tlye-kadar-hos-geldin-kredisi-basliyor-ilk-kez-kredi-alacaklar-icin-ay1-1

Garanti Bankası kredi başvurusu yapacak olan vatandaşların kimlik numaraları üzerinden sorgulama yapacak ve yapılacak olan bu sorgulama sonrasında hızlı bir şekilde sonuç verecek. Garanti Bankası internet sitesi üzerinden başlatılan bu kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların kredi notu: 1100 ve üzerinde olması gerekiyor. 

Sigortalı olarak çalışan vatandaşların sigortalılık durumlarının son üç aydır aynı işyerinde olması, emekli olan vatandaşların ise emekli maaşlarını Garanti Bankası üzerinden alması durumunda gelir belgesiz olarak kredi kullanacağını söylemek isteriz. 

Gözden kaçırmayın

PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak! PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak!

Belirtilen şartları uygun olan vatandaşlara en yakın Garanti Bankası şubesine giderek veya bankanın resmi internet sitesi üzerindeki ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak işlem yapabilir. 36 ay vadeli 6, bedelli için kredi başvurusunda bulunabilir.