Ekonomi

Garanti bankası 3000 TL ödeme verecek! 3 GÜN içinde başvuru yapın!

Garanti Bankası, yeni yapmış olduğu, ihtiyaç kredisi kampanyasında nakit ihtiyacı olacak olan vatandaşları 3000 TL’ye kadar gelir belgesiz kredi vereceğini açıkladı. Garanti Bankası son dakika yapmış olduğu kredi kampanyasında nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada isteyen kişilere 3000 TL’ye kadar gelir belgesiz onay vereceğini duyurdu.

Garanti Bankası Bireysel İhtiyaç Kredisi olarak vereceği bu kredilerde özellikle banka kredi puanına bakarak işlem yapacak ve daha sonra kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların banka kredi puanı uygulaması, sorgulaması sonrasında nakit ihtiyacına onaylayacaktır.

Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirecek olan bireysel müşterilerin özellikle sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda son işyerlerinde 3 aydır sigortası primlerinin yatıyor olması isteniyor.

Emekli olarak kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların ise emekli maaşlarını bu banka üzerinden alması istenmekte. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi almak istiyorsanız, şartlara uygun olmanız durumunda 36 ay vadeli olarak işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalara hemen katılabilirsiniz. Emekli maaş hesabınız üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için Garanti Bankası üzerinden aynı gün içinde destek ödemeleri verilmektedir. başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanmak isteyen kişilere aynı gün içinde kredi imkanı sağlanmaktadır.