Ekonomi

Garanti bankası 30.000 TL’ye kadar ödeme yapacağını açıkladı! İşte kampanya detayları…

Garanti bankası 30.000 TL'ye kadar ödeme yapacağını açıkladı! İşte kampanya detayları...

Garanti Bankası üzerinden 30000 TL’ye kadar nakit kredi kullanacak olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verilerek yeni bir kredi kampanyası duyurusu yapıldı. Emekli olan sigortalı olarak çalışan kişiler ile birlikte devlet memuru olan vatandaşların bireysel ihtiyaç kredisi adı altında alabilecekleri bu kredi kampanyasına katılacak olan vatandaşlar, 30000 TL kredi kullanmaları durumunda 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturabilecek.

Emekli maaş hesabınız üzerinden veya sigortalı olarak çalıştığınız maaş üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz bu kredi kampanyasına katılacak olan kişilere banka, 3 ay ertelemeli olarak da işlem yapıyor. Kredi taksitlerinizi 3 ay ertelemeli olarak alabildik ve bankadan kredinizi hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvuruların nasıl yapılacağı açıklandı. En yakın banka şubesine giderek işlem yapacak olan vatandaşlar, Garanti Bankası üzerinden 50.000 TL’ye kadar kredi kullanabilecektir.

50.000 TL ve üzerinde işlem yapacak olan kişilere banka 24 ay vadeli olarak kredi imkanı sağlamaktadır. 50000 TL ve üzerinde nakit kredi kullanacak olan kişiler başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa hızlı bir şekilde işlemlerini gerçekleştirerek banka üzerinden düşük faizli kredi kullanabilecektir.

Emekli olan kişiler ise emekli maaşları bu banka üzerinden alınıyorsa, başvurularını gerçekleştirerek hızlı bir şekilde nakit alabilir ve isterlerse bu nakit aldıkları zaman diğer bankadaki olan borçlarında kapatabilir.

Garanti markası üzerinde hesabı olan kişiler banka şubelerine gitmeden işlem yapmak için internet bankacılığı şifresi oluşturması gerekiyor. Oluşturulacak olan internet bankacılığı şifresiyle birlikte hızlı birşekilde sizlere sonuç verilmekte ve kredi kullanmanız durumunda, şubelere gitmeden işlemlerinizi yapabilmektesiniz. Garanti Bankası, ayrıca banka şubelerine gitmeden tüm bankacılık işlemlerinizi de garanti mobil uygulaması üzerinden yapıyor.