Garanti Bankası 18 Yaşından Büyük Olanları İlgilendiren Yeni Haber Paylaştı! 18.000 TL Ödeme Verilecek. Garanti Bankası para ihtiyacı olan ve on sekiz yaşından büyük olan herkese 18 bin TL'ye kadar ödeme yapacağını ve bu ödemeleri gelir belgesiz olarak vereceğini açıkladı.

Garanti Bankası 18 Yaşından Büyük Olanları İlgilendiren Yeni Haber Paylaştı! 18.000 TL Ödeme Verilecek. Garanti Bankası para ihtiyacı olan ve on sekiz yaşından büyük olan herkese 18 bin TL'ye kadar ödeme yapacağını ve bu ödemeleri gelir belgesiz olarak vereceğini açıkladı. Garanti Bankası, son zamanlarda yapmış olduğu kredi kampanyaları ile birlikte vatandaşları hızlı bir şekilde sonuç vermektedir. Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler başvurularını yapacağı zaman banka kredi şartlarına uygun olması durumunda kredi onay alabilecektir. 18 yaşından büyük olan kişilerin kredi kullanabilmeleri için son üç aydır düzenli olarak bir gelir alması gerekiyor. Emekli olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmek istiyorsak, hızlı bir şekilde garanti Bankası üzerinden işlemlerini gerçekleştirerek nakit kredi kullanabiliyor. 

Garanti Bankası, İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, kredi notu 1100 ve üzerinde olması durumunda sigortalı olarak çalışıyor ise son üç aydır aynı işyerinde çalışıyor olması durumunda emekli ise emekli maaşını Garanti Bankası üzerinden alıyor olması durumunda, 18 bin TL'ye kadar gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilir. 

Gözden kaçırmayın

Emekliye Müjdeli Haber: Emekliye Garanti Bankası 30000 TL Ödeme Veriyor Emekliye Müjdeli Haber: Emekliye Garanti Bankası 30000 TL Ödeme Veriyor

garanti-bankasi-emekli-ve-calisan-kesime-duyurdu-20-bin-tlye-kadar-sartsiz-nakit-imkani1

Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusu üzerinden yapılacak olan nakit kampanyalarında 36 ay vadeye kadar işlem yapan bu banka düşük faiz oranlarıyla, vatandaşlara kredi imkanı sunmaktadır. Belirtilen kredi şartlarına uygun olan kişiler en yakın banka şubesine giderek kimlikleriyle birlikte nakit başvurusunda bulunabilir, onaylanan tutarı yine amen aynı gün içinde kendi hesaplarına yatırabilir. İhtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara uygun faiz oranları ile birlikte kredi almak istiyorlarsa, 36 ay vadeye kadar alacakları bu kredilerde hemen işlem yapabiliyor. 

Garanti Bankası üzerinden nakit kullanmak isteyen kişilerin vergi levhası olması durumunda, ticari bölüm üzerinden 50000 TL'ye kadar gelir belgesiz 50000 TL üzerinde de gelir, belgeli olarak ticari kredileri kullanabilirler.