Garanti Bankası 0.49 faiz oranları ile 25000 TL ihtiyaç kredisi kullandıracağını açıkladı. Bankanın kredi kampanyası şu şekilde...

Garanti Bankası bireysel ihtiyaç kredisi kampanyası olarak vatandaşlara 0.49 faiz oranları ile hızlı bir şekilde nakit Kredi kullandıracağını açıkladı. Bireysel ihtiyaç kredisi başvurusu olarak daha önce Garanti Bankası üzerinden kredi kullanan kişiler 0.49 faiz oranları ile bu banka üzerinden istedikleri zaman 25 bin TL'ye kadar kredi onayı alabiliyor. 25000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar 36 ay vadeli ilk taksit ödemesinde de 90 gün ertelemeli olarak kredi imkanından faydalanabilir.

Başvuru yapacak olan vatandaşlar başvurularını banka şubelerinden yapabildikleri gibi ayrıca resmi internet siteleri üzerinden de istedikleri zaman nakit kredi başvurusunda bulunabiliyor. 

Gözden kaçırmayın

PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak! PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak!

Garanti Bankası resmi internet sitesi üzerinden yayınlamış olduğu Son dakika haberi ile birlikte vatandaşların alacakları bu ihtiyaç kredilerinde ilk taksit ödemesini 90 gün ertelemeli olarak vereceğini ve kişilerin Kredi notunun 1100 ve üzerinde olması gerektiğini açıkladı. Kredi notu 1100 ve üzerinde olan kişilerin sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda son iş yerlerinde üç aydır çalışıyor olması emekli olmaları durumunda ise emekli maaşlarını bu bankalar üzerinden alması gerekmektedir. 

garanti-bankasindan-20000-tlye-kadar-hos-geldin-kredisi-basliyor-ilk-kez-kredi-alacaklar-icin-ay

Garanti Bankası nakit kredi başvurusu nasıl yapılır? 

Garanti Bankası üzerinden acil ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar 36 ay vadeli 3 ay ertelemeli Kredi başvurusunu bankanın resmi internet sitesi üzerindeki Garanti Bankası ihtiyaç kredisi başvuru formu doldurarak yapabiliyor. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar ayrıca bu bankada hesapları olması durumunda mobil uygulama aracılığı ile de ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. Garanti Bankası şubelerinden Garanti Bankası ATM sinden ve Garanti Bankası müşteri hizmetleri numarası üzerinden de 7gün 24saat 049 faizli kredi alıp almadığınızı görebilirsiniz.