Galaxy Note 20 Ultra Test Edildi! İşte Şok Eden Test Sonucu!

Akıllı telefon piyasasının en önemli aktörlerinden olan Samsung'un son amiral gemisi Galaxy Note 20 Ultra ile alakalı olarak kötü haber geldi. Çeşitli açılardan teste sokulan yeni cihaz bir testte başarılı bulunmadı.

Galaxy Note 20 Ultra Test Edildi! İşte Şok Eden Test Sonucu!
17 Ekim 2020 - 19:00

Akıllı telefon piyasasında Apple ile liderlik yarışı veren Samsung'un son amiral gemisi Galaxy Note 20 Ultra 5 Ağustos 2020'de gerçekleştirilen görkemli bir tanıtımla piyasaya sürüldü. Tasarımı ve donanımı ile piyasada bulunan akıllı telefonlardan oldukça üstün olan  Galaxy Note 20 Ultra kısa sürede beğeni kazandı.

GALAXY NOTE 20 ULTRA TEST EDİLDİ

Türkiye'de de satışa sunulan ve beğenilen akıllı telefonlardan olan  Galaxy Note 20 Ultra fiyatı çok yüksek olduğu için beklentileri de bir o kadar yükseltti. Bunun için bu cihaz çok sayıda testten geçiriliyor. Ancak yapılan son test  Galaxy Note 20 Ultra için kötü bir sonuç verdi.

SES TESTİ OLUMSUZ SONUÇ VERDİ

Daha önce cihazları farklı yönleri ile test ederek kamuoyuna açıklayan Dx0Mark bu sefer de Galaxy Note 20 Ultra için yaptığı test ile kendisinden söz ettirdi. Galaxy Note 20 Ultra'nın ses özelliklerini test eden teknoloji sitesi bu konuda olumlu sonuçlar açıklamadı.

Samsung'un amiral gemisi Galaxy Note 20 Ultra için yapılan ses çalma performansı testinde 69 puan açıklandı. Ses kaydında ise Galaxy Note 20 Ultra 67 puan alabildi. Bu açıdan hayal kırıklığı yaratan Galaxy Note 20 Ultra buna rağmen oldukça rağbet görmeyi sürdürüyor.GALAXY S20'NİN GERİSİNDE KALDI!

Öte yandan ses performansı ile 11. sırada kendisine yer bulabilen Galaxy Note 20 Ultra'nın Galaxy S20'nin bir puan gerisind ekaldığı görüldü. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum