Spor

Galatasaray Başkanı Cengiz rest çekti: Yok sayıyoruz!

Ülke genelinde milyonlarca taraftara sahip olan Galatasaray bu sezon fırtına gibi esmeye hazırlanıyor. Yaptığı transferlerle dikkat çeken Galatasay Spor Kulübü bu sefer de Galatasay Spor Kulübü başkanı Mustafa Cengiz’in yaptığı açıklamalarla dikkat çekti.

EN BÜYÜK RAHATLAMA NOKTASI

“Türk futbolunun en büyük rahatlama noktası, futboldur.” Diyen Galatasay Spor Kulübü başkanı Mustafa Cengiz, “Lütfen toplumun dinamikleriyle oynamayın. Biz rakiplerimize değerli diyoruz. Kendimize duyduğumuz saygıdan bunu diyoruz.               “ ifadelerini kullandı.

10 NUMARA İLE BAŞLARIZ!

Ayrıca bazı rakiplerinin Galatasaray’ın şampiyonluklarına ‘lekeli şampiyonluk’ dediğini belirten Galatasay Spor Kulübü başkanı Mustafa Cengiz, “Bütün yöneticiler, kendi takımlarının formalarını bir kenara bırakıp hakemlere direktif vermeliler. Biz herkese 10 numara ile başlarız, TFF ve kurumları da dahil.” Dedi.

REST ÇEKTİ! YOK HÜKMÜNDEDİR

TFF ve kurullarının bu sezonki tavırlarının rahatsız ettiğini aktaran, Galatasay Spor Kulübü başkanı Mustafa Cengiz,”Biz, burada Galatasaray’ın önünün kesilmek istendiğine yönelik bir eğilim seziyoruz. Biri çıkıyor ‘son iki şampiyonluk şaibelidir’ diyor, iki hakemi gösteriyor. Bu ara zaten Kulüpler Birliği’ne birlik demeye dilim varmıyor, içerisinde bir takımın olmadığı yer birlik olmaz. Bizim için yok hükmündedir” şeklinde konuştu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı