Yeni sezonda Uzak Şehrin Masalı'nın ardından Evlilik Hakkında Her Şey dizisi ile de iddialı bir çıkış yapmak isteyen Fox TV için, bu sefer işler pek de istenildiği gibi gitmedi.

21 Eylül Salı akşamı 1'inci bölümüyle izleyici karşısına çıkan Evlilik Hakkında Her Şey, ilk reyting sınavında Total 'de beklenilen başarıyı gösteremedi.

Başrollerinde Gökçe Bahadır, Tülin Ece, Sumru Yavrucuk ve Gökçe Eyüboğlu gibi başarılı oyuncuların rol aldığı Evlilik Hakkında Her Şey, Total'de 7, ABC kategorisinde ise 5'inci sırada yer bulabildi.

Dizinin en başarılı olduğu kategori ise AB oldu. Evlilik Hakkında Her Şey, AB grubunda Masumlar Apartmanı ve Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber'in ardından 3'üncü sıraya yerleşti. 

Peki Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin konusu ne? Oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor?

Evlilik Hakkında Her Şey konusu

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde konu olarak Cevher ailesine mensup birbirinden çok farklı dört kadının ortak geçmişlerine olan tepkileri ve farklılıkları işleniyor.

Bir evliliğin bütün aşamalarının bu dört kadın kahraman üzerinden gösterildiği dizide; Çolpan (Sumru Yavrucuk) boşanmış, Azra (Gökçe Bahadır) uzun yıllardır evli, Güneş (Tülin Ece) evlilik arifesinde ve Sanem (Gökçe Eyüboğlu) ise evlilik kavramını tümüyle reddeden bir karakter olarak karşımıza çıkıyor.

Evlilik Hakkında Her Şey Oyuncu Kadrosu

Evlilik Hakkında Her şey dizisi oyuncuları arasında Gökçe Bahadır, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı, Gökçe Eyüboğlu, Fırat Altunmeşe, Tülin Ece, Bertan Asllani, Cevdet Arıcılar, Esma Yılmaz, Rüzgar Doruk Özmil, Emine Ada Sezer, Mila Kasarcı ve Erdal Küçükkömürcü ve Sumru Yavrucuk bulunuyor.