Dizilerinin gözünün yaşına bakmadan finale götüren bir sezonda en çok dizi yayınlayıp kaldıran Fox Tv'den yeni final haberi geldi hemde 2 final birden!

Yeni yıldan sonra yeni diziler ekrana gelmeye hazırlık yapıyor. Fox Tv'de sırada bekleyen yapımları olan kanallardan. En çok dizi başlatan ve final yaptıran kanal olarak nam salan Fox Tv'den 2 final haberi daha geldi. Fox Tv'nin 2 iddialı dizisi final yapıyor!

Kanalın bu yaz yüzünü güldüren Aşk Mantık İntikam dizisi orjinal senaryosu sonrası o kadar vasat bir senaryo ile gidişat sergiledi ki izleyecilerini kaçırdı. Sadece partner shipi yapan fanları ile hala ayakta kalma savaşı veren diziden kötü haber geldi. Burak Yörük, İlhan Şen, Burcu Özberk ve Melisa Döngel'in başrolünde olduğu dizi final yapmaya hazırlanıyor. 

Geçtiğimiz yazın en çok izlenen dizisi olan eğlenceli yapım orjinal senaryo sonrası adeta bastilik ve saçmalık örneği sergiledi. Dizi reytinglerde bir düşük bir yüksek seyretti. Ancak sok geeln reytinglerde potaya girmekten kaçamadı. Dizinin bu sezon final yapacağı resmileşti.

Bir diğer final haberi de kanalın iddialı dönem dizisi Kanunsuz Topraklar'dan geldi. Kanunsuz Topraklar dizisi final yapmaya hazırlanıyor. Başrolünde Uğru Güneş, Esra Bilgiç ve Necip Memili'nin yer aldığı Kanunsuz Topraklar dizisinden üzen haber kesinleşti.

Hem heyecanlı hem esprili bir hal alına gelse de dizi maalesef verdiği aradan sonra seyircisini geri getiremedi. Sadakatsiz dizisinin düşen reytingleri sonrası hala bir umut olsada kanalın dizinin üzerini çizdiği öğrenildi.