Fox Tv depreme başladı! Dizi kıyımı sezonu Fox TV'den başlıyor. 2 başarılı dizi birden final yapıyor! Hayranlar Fox Tv'ye büyük öfke kusacak!

Yaz sezonun başlamasıyla ekranlarda dizi kıyımı başlıyor! Fox Tv'den arka arkaya final haberleri gelmeye başladı!

Ekranlarda dizi kıyımı sezonu başlıyor! Yaz dizileri başlarken kanallar reytinglerde beklenileni vermeyen dizilerin bir bir fişini çekmeye başladı!

Geçen sezonun en çok dizi kıyımı yapan kanalı olarak nam salan Fox TV bu senede yapımlarının gözünün yaşına bakmadan final biletlerini kesti. 

İlk final haberi Fox'un yeni dizisinden geldi. Başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Emre Kınay ve Ertan Saban'ın yer aldığ Son Nefesime Kadar dizisi oldukça düşük reytinleri nedeniyle final yapıyor. Bu akşam son bölümü ile ekrana veda edecek dizi beklenmedik bir başarısızlık göstererek erkena vedadan kaçamadı.

Kanalın asıl seyircilerden tepki göreceği final kararı ise başarılı dizi Evlilik Hakkında Her Şey dizisinden geldi. Başrollerinden Gökçe Bahadır, Sumru Yavrucuk, Gökçe Eyüboğlu gibi isimlerin yer aldığı İngiliz yapım The Split dizisinden uyarlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinden de kötü haber geldi.

Dün akşam yayınlanan bölümü ile reytinglere kurban giden dizi TOTAL grubun da ilk 10'a dahi giremedi. Dizi bu nedenle finalden kaçamayarak bu sezon veda edecek. Ters köşeleri, acıtasyonsuz eğlenceli yerinde dramı güçlü kadınları ile ekrana kalite katan dizi maalesef Türk halkının acıtasyon dram ezilen kadın basit klişelerine yenildi. 

Gözden kaçırmayın

İlhan Şen'in Yeni Dizisi Belli Oldu! İlhan Şen'in Yeni Dizisi Belli Oldu!

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin bu sezan ekranlara veda edeceği kesinleşmiş gibi görünüyor. Kanal bu reytinglerke diziyi tutmyacak gibi görünsede Aşk Mantık İntikam dizisinin düşük reytinglere rağmen bir süre sürmesi belki bir ihtimal Evlilik Hakkında Her Şey için de umut doğurabilir.