Fox Tv'nin eğlenceli gündüz kuşağı yarışma programı En Hamarat Benim programının sunucusu Kadir Ezildi'ye doğum günü hediyesi olarak ekip fiyatları altın fiyatına gelen sıvı ayçiçek yağı hediye etti.

En Hamarat Benim adlı Fox Tv'nin yarışma programında ayçiçek yağı göndermesi yapıldı!

Kadir Ezildi'nin sunumuyla ekrana gelen temizlik ve yemek yarışması En Hamarat Benim programında bugün ki bölümde sunucu Kadir Ezildi'nin doğum günü kutlandı.

Kadir Ezildi'nin geçtiğimiz günlerde yaptığı düğün temalı doğum günü partisi çok konuşulmuştu. Kadir Ezildi 27. yaşında bekar olması üzerine bu doğum gününde kendisiyle evlenme temasında bir düğün yaptı. Sosyal medyada damga vuran partiden sonra programda da yağ göndermesi yapıldı.

Gözden kaçırmayın

Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı! Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı!

Fox Tv'de ekrana gelen En Hamarat Benim adlı yarışma programında suncuu Kadir Ezildi'ye sürpriz bir doğum günü yapıldı. En Hamarat Benim ekibi Kadir Ezildi için doğum günü pastası getirdi. Ekibin hediyesi ise sosyal medyada damga vurdu.

En Hamarat benim sunucusu Kadir Ezildi'ye program ekibi altın rengine boyadığı 10 Litre teneke ayçiçek yağı hediye etti. Kadir Ezildi hediye karşısında kahkalara boğuldu. Ezildi "Kız tabi çok değerli altın fiyatında zaten birde altın rengine boyamışlar.. Buna en çok annem sevinecek" dedi.