FOX TV'den Ayrıldıktan Sonra Ne Yapacağı Merak Edilmişti! Fatih Portakal'ın Yeni Adresi Belli Oldu!

Türkiye'nin en çok reytinge sahip olan gazetecileri arasında gösterilen Fatih Portakal'ın FOX TV'den ayrıldıktan sonra nereye geçeceği büyük bir merak konusu olmuştu. Gazeci Fatih Portakal yeni adresini sosyal medya üzerinden takipçilerine duyurdu.

FOX TV'den Ayrıldıktan Sonra Ne Yapacağı Merak Edilmişti! Fatih Portakal'ın Yeni Adresi Belli Oldu!
12 Ekim 2020 - 14:43

FOX TV'de Ana Haber Bülteni'ni yıllarca sunan Fatih Portakal yeni yayın döneminin hemen öncesinde kanalından ayrıldığını duyurmuştu. FOX TV yönetimi fatih Portakal'ın ayrılma kararının ardından tüm ısrarlarına rağmen tecrübeli televizyoncuyu kararından vazgeçiremedi. Bu nedenle FOX TV Ana Haber Bülteni'ni Selçuk Tepeli sunmaya başladı.

FATİH PORTAKAL YENİ ADRESİNİ DUYURDU!

Gazeteci Fatih Portakal'ın FOX TV'den ayrıldıktan sonra ne yapacağı ise milyonlarca vatandaş tarafından merak ediliyordu. Emekli olarak gazeteciliği bıraktığı iddia edilen Fatih Portakal ani bir karar alarak yeni adresini herkese duyurdu.Fatih Portakal bir video paylaşarak bundan sonra haberciliği kendisine ait Youtube kanalında devam ettireceğini söyledi. Ünlü gazeteci Youtube kanalında çok yakında gündemi sarsacak röportajlar yayınlayacağını ifade etti.

KISA SÜREDE 200.000 ABONEYE ULAŞTI

Fatih Portakal'ın Youtube kanalı kısa bir süre içerisinde takipçi akınına uğradı. Ünlü gazetecinin Youtube kanalı 200.000 aboneye ulaşırken gördüğü ilgi karşısında memnuniyetini ifade eden Fatih Portakal, “Emekli olduktan sonra sosyal medyada bu kadar ilgi göreceğimi düşünmemiştim. Artık insanlara ulaşabilmenin bir sınırı bulunmuyor. Haberciliğin sadece televizyon üzerinden yapılmadığı bir devir yaşıyoruz. Bu nedenle Youtube kanalı açtım. Meslek hayatımda daha önce ne yapmışsan şimdi de aynı şeyi yapacağım. Röportajlar, canlı yayın konukları ile takipçilerimizle bir aile olacağız.” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum