Teknoloji

Football Manager 2020 Ne Zaman Çıkıyor? Fiyatı Ne Kadar?

Sports Interactive firması tarafından geliştirilen Football Manager 2020 bu yıl en çok beklenen oyunlar arasında yer aldı. Football Manager 2020 ne zaman çıkacak? Fiyatı ne kadar? Detaylar haberimizde yer almaktadır.

Sports Interactive firmasının yaptığı açıklamada oyunun 2019 Kasım ayının ilk haftasında piyasaya sürüleceği belirtildi. FM 2020 Steam sisteminin yanı sıra Android ve İOS için de yayınlanacak.

Football Manager 2020 Fiyatı Ne Kadar?

Yüksek sistem gereksinimlerine ihtiyaç duymayan Football Manager 2020 Türkiye için fiyatı 161,10 TL olacak. Steam sistemi üzerinden şu an ön sipariş vermeniz mümkün.

Football Manager 2020 Genel Özellikleri Nelerdir?

Football Manager 2020 için en çok beklenen gelişme takım lisansları oldu. Oyun şirketi yıllardır lisans sorununa henüz net çözüm bulabilmiş değil. FM 2020’de lisanslar merak konusu oldu.

Oyun şirketinin geliştirdiği özellikler arasında en beğenilenler arasında scout ve scout mail sistemi oldu. Geliştirilen scout sistemi sayesinde oyuncu profil özelliklerinde daha verimli tanıtım imkanı sağlanmış oluyor. Football Manager 2020 oyunundan beklenen bir yenilik ise lokasyonun ülkelerden şehir ve bölgelere inmesi olacak. Bu sayede scout daha hızlı kurulup, daha fazla bilgi verebilecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı