Flash haber geldi! Başvurusunu yapan emeklilerin hesaplarına 15000 TL aktarıldı. 2021 yılı bir çok insan için zor bir yıl olarak geçiyor. Emekli olan yıllanmış büyüklerimiz için ise azalan gelir nedeniyle daha zorlu bir yıl olduğu görülmektedir. Son günlerine yaklaştığımız 2021 yılının en güncel ödeme haberi geldi.

Emekli olan vatandaşlar için Denizbank aracılığıyla on beş bin TL ödeme yapılacak. İhtiyaç kredisi kapsamında yapılacak olan ödemeler emekli bireyler için bir nebze de olsa nefes olacağa benziyor. Öncelikle kredinizin onaylanıp onaylanmayacağı hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Eğer kredi alıp alamayacağınızı en kısa yoldan nasıl öğreneceğinizi merak ediyorsanız yapmanız gerekenleri sizin için derledik. İşte yapılması gerekenler;

Öncelikle cep telefonunuzun msj(sms) atma bölümüne girerek 3280 numaralı alıcıya TC Kimlik Numaranızı mesaj atınız. Yaklaşık 5 dakika bekledikten sonra Denizbank tarafından kredi alıp alamayacağınız size mesaj olarak bildiriyorlar. Denizbank verecek olduğu on beş bin tl kredinin detaylarını da yayınladı. İlk üç ay ertelemeli olarak taksit ödeme seçeneği sunan Denizbank 36 aya kadar vade ile emeklilere 15000 TL kredi imkanı sunuyor.

Denizbank kendi web sitesi üzerinde yayınlanan bildiride kredi notu değeri 1200 puan ve üzerinde olan vatandaşlar emeklilere özel verilecek olan düşük faizli ihtiyaç kredisinden yararlanabilecek. Sizlere bahsetmek istediğimiz bir detayda şu şekilde, eğer hali hazırda emekli maaşınızı Denizbank üzerinden alıyorsanız, Denizbank’ın mobil bankacılık uygulaması üzerinden istediğiniz zaman kredi başvurunuzu çok hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

flash-haber-geldi-basvurusunu-yapan-emeklilerin-hesaplarina-15000-tl-aktarildi

Ayrıca yıl sonu gelirken bankaların peş peşe promosyon haberleri yayınlanmaya başladı. Denizbank emekli maaşını kendi bünyesinde alacak olan vatandaşlarımıza veya emekli maaşına Denizbank’a taşımak isteyen vatandaşlara verecek olduğu promosyonu açıkladı. Promosyon yılda ortalama 2 kere verilen bir ödenektir. Kısa süreliğine de olsa emekli büyüklerimize nefes alma imkanı vermektedir.

Emekliler ise her yıl kendisine en yüksek tutarda promosyon veren bankaları tercih etmektedir. 2022 yılı için açıklanan rakamlara göre en çok tercih edilen bankalardan birisinin Denizbank olacağı düşünülüyor. Çünkü açıkladığı 2000 TL promosyon oranı ile emeklilerin dikkatini çekmeyi başardı.