Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için başlatılan kampanyalarda ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere kendi kimlik numaraları üzerinden sürekli olarak güncel kampanyalar yapılmaktadır. T.c. kimlik numaranız üzerinden 3 bin TL'ye kadar ödeme almak istiyorsanız bankaların kredi başvuru şartlarına uygun olmanız durumunda 3000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. 

T.c. kimlik numaranız üzerinden 3000 TL ödeme almak istiyorsanız hem kamu bankalarından hem de özel bankaların başlatmış olduğu kampanyalara katılabilir ve 3000 TL ödeme alabilirsiniz.

Qnb Finansbank

3000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar Finansbank acil ihtiyaç Destek kredi kampanyasına katılarak 5 dakika içerisinde Kredi sonucunu görebilir. Qnb Finansbank 3000 TL 36 ay vadeli vereceği ihtiyaç kredisi kampanyasında başvuru yapacak olan vatandaşlara ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme imkanı sunmaktadır. T.c. kimlik numaranızı 5030 numarasını mesaj olarak gönderirseniz banka üzerinden 5 dakika içerisinde kredi başvurusu yapmış olacaksınız. 

Garanti Bankası

Özel bankalar arasında gösterilen Garanti Bankası şubeleri üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar belirtilen Kredi şartlarına uygun olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonucunu verecek ve kredi kullanımını sağlayacaktır. Garanti Bankası 36 ay vadeye kadar vermiş olduğu ihtiyaç kredisi kampanyasında ilk taksit ödemesinde 3 ay ertelemeli olarak Kredi kullanımını gerçekleştirecektir. Banka hesabı olan vatandaşlar Garanti Bankası şubeleri üzerinden kredi kullanabiliyor.

Ziraat Bankası ve diğer kamu bankaları

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank kendi Bankası hesabı müşterilerine her zaman kullanabilecekleri 3000 TL nakit ödeme yatırıyor. 3000 TL'ye kadar acil nakit ihtiyacı başvurusu yapacak olan kişiler mobil uygulama üzerinden hızlı bir şekilde nakite Kredi başvurusunda bulunabilir ve Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank'ın verdiği düşük faiz oranları ile kullandırılacak olan bu kredileri alabilir.

krediler1412

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank yapmış oldukları kampanyalar ile birlikte vatandaşlara hızlı bir şekilde hem ihtiyaç kredisi hem de acil durumlarda kullanabilecekleri mobil internet kredisi vermektedir. Kampanyaya katılmak isteyen vatandaşlar en yakın banka şubesine giderek veya bankaların resmi internet şubelerine girerek buradan kredi başvurusu yapabilir veya krediler hakkında detaylı bilgiler alabilir.