Fırat Albayram kimdir? Fırat Albayram nereli? Fırat Albayram kaç yaşında? Fırat Albayram ne iş yapıyor? Fırat Albayram ne mezunu?

Çektikleri videolarla adlarından söz ettiren Fırat Albayram ve Ceyda Kasabalı Paris'te çok bilindik bir yöntemle dolandırıldı. 

Fırat Albayram ve Ceyda Kasabalı çifti Paris'İn göbeğinde dolandırıldı. Bul karayı al parayı benzer bir oyunu sokakta herkesin kazandığını görüp kendileri de deneyen çift boyna oyunu kaybetti. Çok geçmeden çiftin yanına yabancı bir kişi geldi ve oyuna getirildiklerini anlattı. Kazananların hepsinin satıcının arkadaşı olduğunu söyledi.

Peki Fırat Albayrak kimdir? Fırat Albayrak nereli? Fırat Albayrak kaç yaşında? Fırat Albayrak ne mezunu? Fırat Albayrak ne iş yapıyor?

Fırat Albayrak Kimdir?

11 Ocak 1985 Aydın Nazilli doğumludur. İzmir Bornova Anadolu Lisesi ve Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. 

Adanalı dizisindeki rolü ile tanımıştır. Son olarak ise Kaçak Gelinler adlı dizide Özgür karakteriyle akıllara kazınmıştır.

Gözden kaçırmayın

Işın Karaca:Kızım Gülşen'i Görünce Neden Sahnede Donlalar Anne Diye Soruyor Işın Karaca:Kızım Gülşen'i Görünce Neden Sahnede Donlalar Anne Diye Soruyor

Eşi Ceyda Kasabalı ile birlikte yaptığı Twitch canlı yayınları ünlenmişler ve şimdiler de İnstagram videoları ile fenomenlik yapmaktadırlar.

Yer Aldığı Yapımlar;

Adanalı   

Kayıp Aranıyor   

Sen de Gitme   

Rakı Masası       

10. Köy Teyatora   

Merhamet   

Kaçak Gelinler   

O Rüzgâr    

Mutlu Ol Yeter   

Fabrika Kızı   

Baba Candır   

Biz Size Döneriz   

Şef Şefik   

Savaşçı   

Hababam Sınıfı Yeniden   

Bize Müsaade   

Hababam Sınıfı Yaz Oyunları   

Tozkoparan İskender