QNB Finansbank Ramazan Boyunca 150 TL Parapuan Kampanyası Katılım Koşulları Nelerdir? Bu Kampanyanın Özellikleri Nelerdir? 

Finansbank Son Anda Duyurdu, Herkese 150 TL Ödeme Yapılacak! Bütün Ramazan aylarında olduğu gibi bu Ramazan ayında da bankalar, vatandaşlara harcadıkları kadar kazandıran çeşitli fırsatlar tanıyarak bankaların Ramazan ayı kampanyaları yine sofraları şenlendirme devam ediyor. Bu Finansbank resmi internet sayfası üzerinden bu sabah yapılan son dakika açıklamasına göre Ramazan ayı boyunca CardFinans bireysel kredi kartı müşterilerine gerçekleştirecekleri bütün 200 TL ve üzeri tutardaki alışverişlere özel tam 10 TL hediye ediliyor. Ramazan ayı süresince Finansbank Ramazan kampanyasına katılım sağlayanlar 150 TL’ye varan parapuan kazanıyor.

QNB Finansbank Ramazan Boyunca 150 TL Parapuan Kampanyası Katılım Koşulları Nelerdir? Bu Kampanyanın Özellikleri Nelerdir? 

Finansbank, her sene olduğu gibi bu ramazan ayı içerisinde de müşterilerine fırsat sunmaya devam ediyor. Bu Finansbank müşterileri bu Ramazan ayı içerisinde CardFinans ya da first bireysel kredi kartlar ile tek sefere mahsus gerçekleştirecekleri her 200 TL ve üzeri market harcamalarına tam 10 TL para puan kazandırıyor.

Kampanya kapsamında bütün Finansbank müşterisi, Ramazan ayı süresince her 200 TL ve üzeri market alışverişlerine özel 10 TL olacak biçimde toplamda 150 TL'ye varan para puan kazanma şansı elde ediyor.

Gözden kaçırmayın

Vakıfbank bankasından haber var! 7000 TL ödeme verilecek! Başvuru bayramdan sonra da devam edilecek Vakıfbank bankasından haber var! 7000 TL ödeme verilecek! Başvuru bayramdan sonra da devam edilecek

qnb-finansbank-50000-tl-nakit-icin-onemli-duyuruda-bulundu-basvuru-yapan-kisilere-4-dakika-olmad1

Finansbank Parapuan Kampanyasına Katılım Nasıl Sağlanır?

2 Mayıs tarihine kadar sürecek 150 TL parapuan Ramazan kampanyasından para puan kazanmaya başlamak amacıyla harcama gerçekleştirmeden önce kampanyaya katılım sağlanması gerekir. Bu nedenle cep telefonunuzun mesaj bölümüne gelip  Ramazan yazın 2273 numarasına SMS gönderin diğer taraftan Finansbank çağrı merkezinden ya da mobil bankacılık uygulaması üzerindeki kampanyalar sayfasından kayıt oluşturabilirsiniz.